Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Rzeszowie


2013/2014

 

 

Dwunastka najlepsza po raz VII z rzędu w gimnastyce

 

W rozegranych w maju 2014 r. Finałach Mistrzostw Podkarpacia w gimnastyce drużyna chłopców po raz kolejny pokazała, że nie ma równych sobie w całym Podkarpaciu zajmując  I Miejsce Drużynowo na blisko 100 zawodników z 17 szkół z całego województwa.

 

Indywidualnie: Dominik Poźniak (Va) zdobył medale: 4 złote, 1 srebrny (ćw. wolne, drążek, skok, wielobój ind. i drużyna) , Konrad Biłyk (VB) zdobył medale: 1 złoty, 1 srebrny 1 brązowy (drużyna, skok, wielobój ind.,) i Maciej Biłyk (IVA) medal 1 złoty (drużyna).

 

Wśród drużyny dziewcząt indywidualnie wyróżniła się Zofia Kustra (IVB) zdobywając medal  brązowy w skoku.

 

 

 

 

 


 

Wycinek z gazety "Teraz Rzeszów" opisujący sukces naszej uczennicy Justyny Czapla z klasy VIa.

Gratulujemy!!!

 


 

 

WIELKI  SUKCES SPORTOWY
NASZEGO UCZNIA !!!

 

W dniu 20 maja 2014 roku

 

na pływalni w Łańcucie odbył się

 

FINAŁ WOJEWÓDZKI W PŁYWANIU.

 

Nasz uczeń

 

WOJCIECH MAJEWSKI z klasy VI a

 

zajął 1miejsce

 

na 50 m stylem klasycznym

 

Opiekun: Andrzej Leniart

 

 

 

GRATULUJEMY!!!

 

 

 

 

 


V MIEJSCE

W FINALE WOJEWÓDZKIM

TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

W KATEGORII U-12 DZIEWCZĄT

 

Reprezentacja klas piątych DZIEWCZĄT

                         zajęła 5 MIEJSCE                          

w ogólnopolskim turnieju:

„Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU".

Drużyna wygrała eliminacje miejskie i awansowała do finałów wojewódzkich.

Zgodnie z regulaminem do zwycięskiej reprezentacji szkoły można dobrać 5 najlepszych zawodniczek z turnieju eliminacyjnego z innych szkół naszego miasta. Tak też zrobiliśmy i udaliśmy się na finały wojewódzkie do Stalowej Woli gdzie wzięło udział 24 najlepsze drużyny z naszego województwa.

W finale wojewódzkim drużyna zajęła 5 miejsce przegrywając w ćwierćfinale.

Gratulujemy drużynie i trenerowi!!!

 


 

Skład drużyny: JULIA JARZĄB (SP 12),   WIKTORIA DUBIEL (SP 12),  ,MAJA JAKUBCZYK (SP 12),   EMILIA BALAWENDER (SP 12),  ,ALEKSANDRA KNAP (SP 12),   JULIA MICAŁ  (SP 12),  ,  WERONIKA ZAJĄC  (SP BUDZIWÓJ),  AGATA DĄBROWSKA (SP 25), ALEKSANDRA WIERZCHOŁOWSKA (SP 10), KATARZYNA KOŁACZKO (SP 10), MAŁGORZATA BULC (SP 10),

Trener: Andrzej Leniart.

 


 

 

W dniu 4 kwietnia 2014 odbyły się

 

PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZKIE W PŁYWANIU.

 

Nasz uczeń    WOJCIECH MAJEWSKI Z KLASY 6 A

 

Zajął 1 miejsce i awansował do finałów wojewódzkich

 

 


 

II MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM

 

Wielki sukces odnotowali nasi piłkarze z klas piątych i czwartych w ogólnopolskim turnieju: „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU".

Chłopcy na początku przeszli jak burza przez rzeszowskie eliminację pokonując swoich wszystkich przeciwników. Wyniki poniżej:

SP 12 – SP 5            7:0

SP 12 – SP 10          3:0

SP 12 – SP 11          6:2

SP 12 – SP 15          9:1

SP 12 – SP 19        10:0

Regulamin turnieju pozwala do zwycięskiej reprezentacji szkoły dobrać 5 najlepszych zawodników z turnieju eliminacyjnego z innych szkół naszego miasta. Tak też zrobiliśmy i udaliśmy się na finały wojewódzkie do Stalowej Woli gdzie wzięło udział 24 najlepsze drużyny z naszego województwa.

Również i tam zawodnicy z Rzeszowa zaprezentowali się doskonale zajmując drugie miejsce.

Oto wyniki:

SP 12 Rzeszów – SP Uherce 9:4

SP 12 Rzeszów – SP Głogów Małopolski 3:2

SP 12 Rzeszów – SP Besko 4:2

SP 12 Rzeszów – UKS Szóstka Jasło 2:4

 

 

Spośród około 200 drużyn zgłoszonych do turnieju w naszym województwie zajmujemy bardzo wysokie 2 miejsce.

Gratulujemy drużynie i trenerowi!!!

Skład drużyny:

Bartłomiej Korbecki SP 12, Michał Hałucha SP 12, Kamil Miarecki SP 12, Norbert Tekielak SP 12, Krzysztof Nowak SP 12, Jakub Panek SP 12, Mieszko Starzak SP 1, Łukasz Świder SP 10, Przemysław Zieliński SP 13, Kacper Nowak SP 28, Filip Kłęk SP 11.

Trener: Maciej Baran.

 


 

KOLEJNY SUKCES SPORTOWY UCZNIÓW

Z  „ DWUNASTKI”

 MISTRZOWIE RZESZOWA W PŁYWANIU !!!

 

W dniu 28 lutego 2014 odbyły się

MISTRZOSTWA RZESZOWA

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W PŁYWANIU.

 

Wojciech Majewski

z klasy 6 a

zajął 1 miejsce w stylu dowolnym chłopców

Julia Micał

z klasy 5 b

zajęła 1 miejsce w stylu dowolnym dziewcząt

 

Drużyna w składzie:

WOJCIECH MAJEWSKI, BARTŁOMIEJ  JUCHA, MICHAŁ SAWIUK, JULIA MICAŁ, KLAUDIA WASYLÓW, MAJA JAKUBCZYK  zajęła 7 miejsce.

opiekun : Andrzej Leniart

 


 

 


 

TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

 

Reprezentacja dziewcząt ze Szkoły Podstawowej Nr 12 zajęła 2 miejsce

 

w Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora

 

10 Gimnazjum w Rzeszowie.

 

 

 

Skład drużyny:  WIKTORIA DUBIEL 5a,  JULIA JARZĄB 5 b, OLIWIA KOPEĆ 6b, JULIA DULIBAN 6b, KATARZYNA NOWAK  6a, KATARZYNA ORZYP 6b,  JUSTYNA CZAPLA  6a, KATARZYNA WIRSKA 6a, EMILIA BALAWENDER 5a DOMINIKA BEMBENEK 6a, MAJA JAKUBCZYK  5b, KINGA FILIP 6c,  WIKTORIA STEFANIAK 6c , EWELINA SMELA 6a

 

Trenerem drużyny jest Andrzej Leniart.

 

 

 


 

 

 

W dniu 18.12.2013 odbył się

 

 

 

finał MISTRZOSTW RZESZOWA W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w piłce ręcznej dziewcząt.

 

 

 

Nasza reprezentacja po zaciętej walce

 

 

 

zajęła wysokie 2 miejsce.

 

 

 

Skład drużyny:  WIKTORIA DUBIEL 5a,  JULIA JARZĄB 5 b, OLIWIA KOPEĆ 6b, JULIA DULIBAN 6b, KATARZYNA NOWAK  6a, KATARZYNA ORZYP 6b,  JUSTYNA CZAPLA  6a, KATARZYNA WIRSKA 6a, EMILIA BALAWENDER 5a DOMINIKA BEMBENEK 6a, MAJA JAKUBCZYK  5b, KINGA FILIP 6c,  WIKTORIA STEFANIAK 6c

 

 

 

Trenerem drużyny jest Andrzej Leniart.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy sukcesów:)

 


 

KOLEJNY SUKCES PIŁKARZY RĘCZNYCH ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 12 W RZESZOWIE

 

W dniu 23.11.2013 w hali Podpromie odbył się

 

WOJEWÓDZKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

 

„ KOCHAM SZCZYPIORNIAKA”.

 

 

 

Reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej Nr 12 pokonała wszystkich rywali i zajęła 1 miejsce w Turnieju.

 

Najlepszym bramkarzem został wybrany Hubert Wilk

 

Wyniki :

 

SP 12 – SP 1 PRÓCHNIK  11 : 10

 

SP 12 – SPR ORZEŁ PRZEWORSK 20 : 0  !!!!!!!

 

FINAŁ – SP 12 – SP PRZEMYŚL 10 : 7

 

 

 

Skład drużyny:

 

MICHAŁ ULAK  6b, SEBASTIAN ŻĄDŁO 6b , RAFAŁ BIEDA 6b, MIKOŁAJ GŁUSZKO  6a,  WOJCIECH MAJEWSKI 6a, HUBERT WILK 6a, WOJCIECH WIERCIOCH 6a, BŁAŻEJ GOŁDA 6a, PAWEŁ DOBRZAŃSKI 6c.

 

Trenerem drużyny jest Andrzej Leniart.

 

 

 

 

 


 

WOJCIECH MAJEWSKI  - uczeń klasy 6 a

Zajął  4 miejsce

w INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

i  awansował do FINAŁÓW WOJEWÓDZKICH

Nauczyciel:  Andrzej Leniart

 

 


 

MICHAŁ ULAK – uczeń klasy 6 b

Zajął   1 miejsce

w RZUCIE PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

na  INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH RZESZOWA

W LEKKIEJ ATLETYCE

Nauczyciel: Dariusz Szaro


 

W dniu 2 .10.2013 w II Gimnazjum odbył się

TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ MŁODZIKÓW „ OTWARCIA SEZONU”.

Reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej Nr 12 pokonała wszystkich rywali i zajęła 1 miejsce w Turnieju.

 

Królem strzelców został Michał Ulak.

Najlepszym bramkarzem został wybrany Hubert Wilk.

 

Skład drużyny:

MICHAŁ ULAK 6 b, SEBASTIAN ŻĄDŁO 6 b, RAFAŁ BIEDA 6b, MIKOŁAJ GŁUSZKO 6 a, WOJCIECH MAJEWSKI 6 a, HUBERT WILK 6 a, WOJCIECH WIERCIOCH 6 a, BŁAŻEJ GOŁDA 6 a, PAWEŁ DOBRZAŃSKI 6 c

Trenerem drużyny jest Andrzej Leniart.

 

 

 


 

SUKCESEM NASZEJ SZKOŁY ZAKOŃCZYŁY SIĘ MISTRZOSTWA RZESZOWA KLAS VI W PIŁCE NOŻNEJ.

DRUŻYNA Z KOMPLETEM ZWYCIĘSTW ZAJĘŁA

I MIEJSCE !!!

 

WYNIKI SPOTKAŃ:

 

SP nr 12 - SP nr 8 2:1

SP nr 12 - SP nr 10 3:1

SP nr 12 - SP nr 3 3:2

SP nr 12 - SP nr 19 3:0

 

SKŁAD DRUŻYNY:

Seweryn Kłoskowicz Va, Mateusz Kuźniar VIa (4 bramki), Hubert Wilk VIa, Paweł Dobrzański VIc, Arkadiusz Putkowski VIa, Michał Hałucha Vb, Bartłomiej Korbecki Va (9 bramek).

Trener: Maciej Baran.

 

Bartłomiej Korbecki został KRÓLEM STRZELCÓW.

Michał Hałucha został NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU.

 

Nabór 2021/2022

 

 

E- Dziennik

 

 

OFFICE 365

 

Projekt "Od przedszkolaka..."

 

 

Ogłoszenia

 

Opłaty za obiady proszę przelewać na rachunek bankowy

nr  38 1020 4391 0000 6502 0187 3355

do dnia 10 każdego miesiąca: - imię i nazwisko dziecka, szkoła  za m-c … ,- kwota …..

Całkowity koszt obiadów za miesiąc maj 2021 r. wynosi 80 zł.

Tylko uczniowie klas 1-3

Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat zgodnie z kwotą widniejącą na tablicy

Listy imienne uczniów korzystających z posiłków oraz informację
nt. odpisów w danym okresie rozliczeniowym można uzyskać
w sekretariacie szkoły,  sekretariacie przedszkola lub pod 
nr. tel. 177482410, 177483235.

 

Paski z kwotą do zapłaty, będą rozdawane dzieciom podczas obiadów.

 

(97)

Lepsza Szkoła

 

 

 

 

Godziny lekcyjne

   
 
Lp. Czas
lekcyjny
Czas
przerwy
 1.  8.00-8.45  5 min
 2. 8.50-9.35  10 min
 3. 9.45-10.30  10 min
 4. 10.40-11.25  15 min
 5. 11.40-12.25  15 min
 6.  12.40-13.25  10 min
 7. 13.35-14.20  10 min
 8. 14.30-15.15  5 min
 9. 15.20-16.05  5 min

 

Licznik odwiedzin

1622019
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni weekend
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Razem
415
950
7493
1607779
29533
32423
1622019

Your IP: 34.207.230.188
Server Time: 2021-11-29 11:39:32