Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Rzeszowie


2020/2021

 

 

Brawo Ola...

 


 

Konkurs SU

 

Wyniki Szkolnego Konkursu „Dbam o Piękno Języka Ojczystego”
dla uczniów klas drugich i trzecich.

I miejsce 

Patrycja Grzebyk kl. 3a

II miejsce 

Milena Krupa kl. 3c

III miejsce

Marta Kuźniar 2a

Tomasz Zioło 2b

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego klas 1-3

Maria Lipska, Zofia Szpunar


 

Sukces Oli z 8c i Kuby z 8a

 

 


 

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

 

27 stycznia 2021 roku został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych w wersji online. Organizatorami konkursu była p.Elżbieta Gałuszka i opiekunowie Samorządu Uczniowskiego Klas Starszych. Poziom nadesłanych prezentacji muzycznych był bardzo wysoki. Jury wyłoniło nagrodzonych i wyróżnionych.

 

1 miejsce

Wiktoria Schodzińska

2 miejsce

Aleksandra Bednarczyk

3 miejsce

Maja Gugała

wyróżnienie

Oliwier Borek

Magdalena Bochenek

Oliwia Pociask , Natan Pociask

Gaja Wojakowska, Zuzanna Płaneta

 

Dziękujemy za udział, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

Brawo Ola i Oliwka!

 

Opiekun artystyczny: Edyta Maścidło-Sączawa
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

 Brawo Antoś!

 

Wyróżnienie

otrzymał

Antoni Domaradzki

w IX Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

„Bombki choinkowe w obrazach -

Zabawki, zabaweczki na gałązkach choineczki”,

organizator SP 17 pod Patronatem WiMBP w Rzeszowie

opiekun artystyczny: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

Brawo chłopcy!

 

Wyróżnienie

otrzymali

Maksymilian Micał

wychowawca: Maria Lipska

Filip Zubiak

opiekun artystyczny: Edyta Maścidło-Sączawa

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

„W krainie papierowych zwierząt – konkurs origami”,

organizator SP 17 w Rzeszowie

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

Brawo Antoś!

 

Antoni Domaradzki

otrzymał

NAGRODĘ

w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

„Mój ekologiczny świat. Szczęśliwa łąka",

org. „EKO DAR” w Świlczy i ZSP nr 8 w Rzeszowie

opiekun artystyczny: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


 

Wyniki geograficznego konkursu dla klas 7 - Znam Europę

 

  

W konkursie geograficznym dla klas 7 Znam Europę”, który odbył się 16.11.2020

nagrody zdobyli:

1 miejsce :  Oliwia Pociask kl. 7c

                   Gabriela Szura kl. 7a

     2 miejsce :  Weronika Międlar kl. 7c

                    Martyna Tetlak kl. 7b

     3 miejsce :   Mateusz Kuźniar kl. 7b

Wszyscy uczniowie otrzymają pamiątkowe dyplomy a zwycięzcy otrzymają nagrody.

GRATULUJĘ!!!

 

Organizator

Izabela Czarnota


 

Konkurs języka niemieckiego

 

  

MEISTER DES DIKTATS

 

W poniedziałek 30. 11. 2020 odbył się w naszej szkole konkurs języka niemieckiego, dla uczniów klas 7. – MISTRZ DYKTANDA. Konkurs został przeprowadzony on-line, w aplikacji Teams, przez nauczycielkę języka niemieckiego – p. Barbarę Olearkę.

Zdobywcą tytułu Meister des Diktats został:

Mateusz Kużniar, kl. 7b.

2. miejsce zajęła Magdalena Bochenek, kl. 7c,

3. miejsce zajęła Aleksandra Pastuła, kl. 7c.

Wszystkim nagrodzonym i uczestnikom, którym niewiele brakowało do podium, serdecznie gratulujemy.


 

Wyniki konkursów

 

 
 

Konkursu Muzyczno-Plastycznego

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Muzyczno - Plastycznego

"Malowane muzyką"

 

Celem konkursu było stworzenie pracy plastycznej inspirowanej twórczością wybranego kompozytora. Uczniowie słuchali muzyki, następnie wybierali utwór, który ich zainspirował i wykonywali  pracę plastyczną dowolną techniką.

1 miejsce

Magdalena Bochenek

2 miejsce

Oliwia Pociask

3 miejsce

Zuzanna Płaneta

wyróżnienie

Gaja Wojakowska

Michał Grzywacz

Aleksandra Bednarczyk

Oliwia Kwiatkowska

Igor Bigdoń

Weronika Hus

 

Kompozytorzy i utwory: C. Saint-Saens ( Łabędź), S.Rachmaninow (Wyspa umarłych), F.Chopin (Nokturn, Allegro), M.Lubomski (Spacerologia), P.Ducas (Uczeń czarnoksiężnika),  M.Ravel (Dziecko i czary), M.Musorgski (Noc na Łysej Górze)

Gratuluję i dziękuję za udział oraz za zaangażowanie i twórcze podejście do tematu!

Elżbieta Gałuszka

 


 

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

 

Laureaci  Szkolnego Konkursu Fotograficznego dla uczniów klas IV - VIII

 

I miejsce

Nikola Korpyta  kl.8a

II miejsce

Oliwia Siarkowicz kl.8a

III miejsce

Emilia Głowacka  kl.8a

Aleksandra Milz  kl.8a

Wyróżnienie:

Weronika Hus kl.4b

Filip Dzierżyński kl.4b

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

Organizator konkursu - Grażyna Kadłuczka 


 

Wojewódzkie sukcesy Naszych uczennic...

 

 

Rozstrzygnięcie wojewódzkiego konkursu

dla dzieci i młodzieży szkolnej „ENERGIA Z LASU”

 

„Energia z lasu” to temat konkursu ogłoszonego przez Okręg Podkarpacki Ligi Ochrony Przyrody w Rzeszowie oraz PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów.

Celem konkursu była popularyzacja wiedzy ekologicznej, kształtowanie postaw proekologicznych, przybliżenie wielofunkcyjności ekosystemu leśnego jako źródła zrównoważonej energii oraz rozwijanie zainteresowań artystycznych dzieci i młodzieży.

Nagrodzono i wyróżniono:

II miejsce

Estera Ulak 

III miejsce

Zuzanna Płaneta

wyróżnienie

Zuzanna Turek

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Szkolny koordynator i opiekun artystyczny:

Edyta Maścidło-Sączawa


 

 

Rozstrzygnięcie konkursu bibliotecznego

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Literacko - Plastycznego dla uczniów klasy 1a  pod hasłem "Z książką mi do twarzy, bo lubię książki"

1 miejsce

Emilia Pietnoczka

2 miejsce

Alicja Baran

3 miejsce

Wiktoria Gola

Zuzanna Turek

Gratuluję wszystkim Uczestnikom i dziękuję za udział oraz za zaangażowanie i twórcze podejście do techniki wykonania pracy jak i samego tematu!

Grażyna Kadłuczka

Więcej zdjęć w galerii.

 


 

Wyniki Konkursu SU kl. 1-3

  

Laureaci Szkolnego Konkursu Plastycznego dla uczniów klas pierwszych i drugich „Jesienny bukiet”

 

I miejsce 

Oleksandra Sereda kl. 1a

II miejsce

Bartłomiej Kloc kl. 2a

III miejsce

Gabriel Lęcznar kl. 2b

 Więcej zdjęć w galerii. 

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego klas 1-3

Maria Lipska, Zofia Szpunar

 


 

Rozstrzygnięcie Konkursu SU kl. 1-3

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego dla uczniów klas trzecich "Mój przyjaciel pies"

I miejsce

Jakub Hul kl. 3a

II miejsce

Liliana Grzebień kl. 3c

III miejsce

Wiktoria Twarowska kl. 3a

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Maria Lipska, Zofia Szpunar


Więcej zdjęć w galerii.


 

E- Dziennik

 

 

OFFICE 365

 

Projekt "Od przedszkolaka..."

 

 

Ogłoszenia

 

Opłaty za obiady proszę przelewać na rachunek bankowy

nr  38 1020 4391 0000 6502 0187 3355

do dnia 10 każdego miesiąca: - imię i nazwisko dziecka, szkoła  za m-c … ,- kwota …..

Całkowity koszt obiadów za miesiąc maj 2021 r. wynosi 80 zł.

Tylko uczniowie klas 1-3

Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat zgodnie z kwotą widniejącą na tablicy

Listy imienne uczniów korzystających z posiłków oraz informację
nt. odpisów w danym okresie rozliczeniowym można uzyskać
w sekretariacie szkoły,  sekretariacie przedszkola lub pod 
nr. tel. 177482410, 177483235.

 

Paski z kwotą do zapłaty, będą rozdawane dzieciom podczas obiadów.

 

(97)

Lepsza Szkoła

 

Godziny lekcyjne

   
 
Lp. Czas
lekcyjny
Czas
przerwy
 1.  8.00-8.45  5 min
 2. 8.50-9.35  10 min
 3. 9.45-10.30  10 min
 4. 10.40-11.25  15 min
 5. 11.40-12.25  15 min
 6.  12.40-13.25  10 min
 7. 13.35-14.20  10 min
 8. 14.30-15.15  5 min
 9. 15.20-16.05  5 min

 

Licznik odwiedzin

1622071
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni weekend
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Razem
467
950
7545
1607779
29585
32423
1622071

Your IP: 34.207.230.188
Server Time: 2021-11-29 12:09:04