Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Rzeszowie


2013/2014


Szkolny Konkurs Ortograficzny

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego klas II

 

I miejsce – Gabriela Drabicka kl. IIa

II miejsce –Alicja Bal kl. IIa

Wiktoria Nestor kl. IIa

III miejsce  -  Kacper Picur kl. IIb

IV miejsce –Karolina Pluta kl. IIb

Aleksandra Obacz kl. IIa

 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Organizatorzy konkursu: Dorota Irzyńska, Anna Czarny.   

    


 

Konkursy Plastyczny

 

Emilia Sitarz
uczennica kl. 1b
otrzymała
Nagrodę Główną

w VIII EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO

"Modny drobiazg dla mamy"
w SP 19.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekun: mgr Edyta Maścidło-Sączawa

 

 


 

 

Alicja Chabko

uczennica klasy 5c

zdobyła wyróżnienie

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym 

„Baśniowa podróż przez kontynenty - 

ilustracje do legend, baśni  i bajek ze wszystkich stron świata”-

organizowanym przez WiMBP w Rzeszowie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekun – mgr Grażyna Kadłuczka

 


 

Matematyczne Preteksty

 

I Ogólnopolski Konkurs

 „Matematyczne Preteksty”

 został rozstrzygnięty !

 

Uczniowie naszej szkoły

znaleźli się wśród laureatów konkursu !

 

W klasyfikacji ogólnopolskiej

 

w kategorii SP 5

1. miejsce zajęła  Zuzanna Orłowska z kl. 5 a

(opiekun  mgr B. Skrzynta)

 

w kategorii SP 1

2. miejsce zajął Kacper Balawender z kl. 1 a

(opiekun mgr E. Seroka)

Gratulujemy !


Międzynarodowy konkurs

Kangur Matematyczny

 

WYNIKI KONKURSU

KANGUR MATEMATYCZNY 2014

 

ŻACZEK

KACPER PICUR /kl.2b/      BARDZO DOBRY WYNIK

KAROLINA PLUTA /kl.2b/      WYRÓŻNIENIE

 


 

opiekun mgr Dorota Twardy

MALUCH

BARTŁOMIEJ JUCHA /kl.4b/  WYRÓŻNIENIE

SZYMON NYKIEL /kl.4b/        WYRÓŻNIENIE

 

opiekun mgr Alina Mazera

BENIAMIN

MATEUSZ DZIWISZ /KL.5a/  WYRÓŻNIENIE

JAKUB HERDA /KL.5b/          WYRÓŻNIENIE

 

opiekun mgr Beata Skrzynta

 

 GRATULUJEMY :)

 


Konkurs Pięknego Czytania

 

Sebastian Bąk uczeń klasy IIa

otrzymał wyróżnienie

w VI Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania

"Poczytam Ci"

oraz nagrodę specjalną Wydawnictwa Dreams.

 Swoje umiejętności czytelnicze prezentował na antenie Polskiego Radia Rzeszów.

 

 

Opiekunowie:

Grażyna Kadłuczka

Jolanta Murias

 


 

Konkurs Ortograficzny

 

W IX Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym klas III
,,ORTOGRAFICZNA CORRIDA - WALKA Z BŁĘDAMI" wzięło udział 60    uczestników z 21 rzeszowskich szkół.

Uczennica klasy III d ZUZANNA PATER otrzymała tytuł PIERWSZEGO WICEMISTRZA ORTOGRAFII - opiekun Renata Szyszka.


Uczennica klasy III c MAŁGORZATA RUSINOWSKA otrzymała WYRÓŻNIENIE -opiekun Dorota Irzyńska.

 


 

EKOTEST

 

Szymon Nykiel
uczeń kl. IV b
otrzymał
14 miejsce w Polsce
i dyplom wyróżnienia

 w Ogólnopolskim Konkursie EKOTEST
zorganizowanym przez
Ogólnopolskie Centru Edukacji
Warszawa 2014
 
Gratulujemy!

Szkolny organizator:
mgr Edyta Maścidło-Sączawa
mgr Renata Szyszka


 

 

 

Konkurs Czytelniczy

 

Wyniki szkolnego konkursu czytelniczego

Mistrz głośnego czytania

 

Klasy: I-III:

 

1 miejsce – Sebastian Bąk                        – kl.2a

2 miejsce – Zuzanna Pater                       – kl.3d

3 miejsce – Dariusz Martinez-Węgrzyn   – kl.3d  

                   Krzysztof Pater                      – kl.3c             

                   Małgorzata Rusinowska        – kl. 3c  

 

Klasy: IV-VI:

 

1 miejsce – Natalia Bochenek                  – kl.5b

2 miejsce – Dagmara Pasek                     – kl.5b

3 miejsce – Diana Głowacka                    – kl.6b 

                   Dominik Poźniak                    – kl.5a             

                   Karol Sitarz                            – kl.4c 

 

Organizator: G. Kadłuczka  


   

 

Konkursy Matematyczne

 

W Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym  klas II

W KRAINIE LICZB nasz uczeń

Kacper Picur otrzymał II miejsce

opiekun: mgr Dorota Twardy.

 

W Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas III

POMYŚL, ROZWIĄŻ, ODPOWIEDZ nasz uczeń

Kamil Jucha otrzymał III miejsce

opiekun: mgr Renata Szyszka.

GRATULUJEMY

 

 


 

 "Główka pracuje i ..."

 

 

 

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego

 

klas drugich „Główka pracuje i ...”.

 

 

 

8 maja 2014r. w Szkole Podstawowej nr 12 w Rzeszowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas drugich „Główka pracuje i...”, którego organizatorkami były: mgr Dorota Twardy, mgr Jolanta Murias.

 

Wzięło w nim udział 40 uczniów z 13 rzeszowskich szkół.

 

Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie, którzy uzyskali najwięcej punktów – maksymalnie można było otrzymać 17 punktów.

 

 

 

Oto laureaci konkursu:

 

I miejsce:

 

1. Dawid Litwiniec SP nr 17 – 17p. - opiekun Lucyna Koryl

 

2, Bartosz Opioła SP nr 15 – 17p. - opiekun Ewa Morlak

 

3. Adam Dec SP nr 17 – 17p. - opiekun Alicja Niemiec

 

 

 

II miejsce

 

1. Hubert Myszka SP nr 11 – 16p. - opiekun Bożena Gniewek

 

2.Paweł Roj SP nr 17 – 16p. - opiekun Mariola Wiśniewska

 

 

 

III miejsce:

 

1. Kacper Picur SP nr 12 – 15p. - opiekun Dorota Twardy

 

2. Karolina Pluta Sp nr 12  – 15p. - opiekun Dorota Twardy

 

3. Dominika Trojanowska SP nr 16 – 15p. - opiekun Agata Forystek 

 

4. Patryk Ślęzak SP nr 16 – 15p. - opiekun Danuta Snela

 

5. Jędrzej Głowiś SP nr 2 – 15p - opiekun Urszula Granat

 

6. Aleksandra Maciołek SP nr 24 – 15p - opiekun Elżbieta Basamon

 

 

 

Wyróżnienia:

 

1. Kacper Suski SP nr 10 – 14p - opiekun Beata Leśniak

 

2. Szymon Materna SP nr 5 – 14p - opiekun Jolanta Wróbel

 

3. Zuzanna Bukowy SP nr 5 – 14p - opiekun Alina Dytko

 

 

 

Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody i dyplomy.

 

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

 

 

 

 

 

 Organizatorzy:

 

mgr Dorota Twardy

 

     mgr Jolanta Murias

 

 

 

 


 Konkursy Plastyczne

 

Konkurs plastyczny

organizowany przez ZOP Ligi Ochrony Przyrody

„ Życie ptaków w różnych środowiskach naszego regionu” 

rozstrzygnięty !

Uczeń naszej szkoły

 Michał Kwiatkowski z klasy I a

zdobył

wyróżnienie

za pracę plastyczną „ Bociany”

 


 

Karolina Kawa
z kl. Ib
14 maja 2014r. zajęła
I miejsce
w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pod hasłem
„KUKIEŁKI, MARIONETKI, PACYNKI”
pod patronatem Teatru „Maska”
zorganizowanym przez
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3 w Rzeszowie.

Opiekun: mgr Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy!

 

 

                   

 

 


"OMNIBUS"

 

Zdobywcą II miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy ,,Omnibus” został uczeń klasy IIIc Krzysztof Pater. Uczeń wykazał się ogromną wiedzą i umiejętnościami z zakresu edukacji: polonistycznej, matematycznej, społeczno-przyrodniczej oraz zdrowotnej.                                                                                          

wych. klasy Dorota Irzyńska

 

 


Szkolny Konkurs Ortograficzny

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla klas III

 

  1. miejsce – Wiktoria Koszałka – klasa IIIb
  2. miejsce – Zuzanna Pater – klasa IIId
  3. miejsce – Małgorzata Rusinowska – klasa IIIc

     wyróżnienie – Oliwia Kościółek – klasa IIIb

                             Wiktoria Łoza – klasa IIIa

 

Organizator: Dorota Janiszewska

 

 


Podkarpacki Konkurs Ekologiczny

 

Sukcesy w Podkarpackim Konkursie Ekologicznym

29 kwietnia 2014r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród w XIV Podkarpackim Konkursie Ekologicznym  uczniów kl. I-III  ,,I Ty możesz zostać Ekologiem”, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa. Konkurs składał się z części testowej i plastycznej. Sukces odniósł Krzysztof Pater  z klasy IIIc,  który zajął I miejsce. Uczeń wykazał się rozległą wiedzą z ekologii i przyrody podczas pisania trudnego testu. Opiekunem laureata była wych. Dorota Irzyńska. Kolejny sukces to otrzymanie  wyróżnienia przez Emilię Babiarz z klasy IIId, za piękną pracę plastyczną pt. ,,Flora i fauna Parków Narodowych”. Opiekunem laureatki była wych. Renata Szyszka.
Nagrodę specjalną dla najmłodszego uczestnika konkursu otrzymał: Jakub Jakubczyk - uczeń klasy Ic. Opiekun: mgr Dorota Janiszewska

    Gratulujemy !


 

XVI WOJEWÓDZKI KONKURS

PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

26.04.2014

 

KLAUDIA ZARZYCKA - KL.6C  - II  MIEJSCE

WERONIKA POŁOWNIAK - KL. 5B - III  MIEJSCE

 

OPIEKUN: mgr Elżbieta Gałuszka

 

 

Zdjęcia ze strony organizatora - ZSP nr 6  w Rzeszowie.

 


 

KONKURS EKOLOGICZY EKO- PLANETA

 

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU
 EKOLOGICZNEGO EKO- PLANETA

Wyróżnione prace indywidualne:

1. Dzierżak Weronika  kl.4a – I miejsce w szkole

2. Olszowa Daria  kl.5c

3. Kwolek Klaudia  kl.5c

4. Kwolek Martyna  kl.5c

5. Majewski Wojciech  kl.6a

Wyniki testów:


kategoria MALUCH

 I miejsce w szkole: Zuzanna Pater  kl. 3d

wyróżnienie otrzymali:

1. Krzysztof Pater  kl.3c

2. Oliwia Zdun  kl.3c

3. Kacper Sabik  kl.3c


kategoria ADEPT

I miejsce w szkole: Wiercioch Wojciech  kl.6a

wyróżnienie otrzymali:

Tomasz Sowa  kl.4b

opiekunowie:
Krystyna Pietrzak
Dorota Rusin

 


 

,,Święty naszych czasów - Jan Paweł II"

 

W VI Międzyszkolnym Konkursie Artystycznym pt.

,,Święty naszych czasów - Jan Paweł II"

dla uczniów rzeszowskich szkół podstawowych

Zuzanna Pater uczennica klasy III d otrzymała II miejsce.

Opiekun: Renata Szyszka

 

 


 

 

Uczniowie klasy I a

 z wykonaną na lekcjach  PALMĄ WIELKANOCNĄ, 

która zajęła  I miejsce w konkursie szkolnym.

 

 


 

 

Wyniki Szkolnego konkursu Matematycznego klas II

  1. miejsce – Kacper Picur  klasa II b
  2. miejsce – Karolina Pluta  klasa II b
  3. miejsce – Kacper Wroński  klasa II b

 Wyróżnienie – Justyna Wojakowska klasa II a

 

Wyniki Szkolnego Konkursu matematycznego klas III

 
1.     miejsce – Krzysztof   Pater  klasa III c
2.     miejsce – Kacper  Sabik    klasa III c
3.     miejsce – Kamil   Jucha      klasa III d

 

Wyróżnienia:

Maciej Telesz – kl. III b

Małgorzata Rusinowska – kl III c

Michał Włodyka – kl. III a

Franek Złonkiewicz – kl. III a

Natalia Tyzak – kl. III c

Oliwia Zdun – kl. III c

Zuzanna Pater – kl. III d

 

Gratuluję !

Organizator konkursu: mgr Elżbieta Seroka

 


II Miejski Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
 ,,Jan Brzechwa – poeta dziecięcej radości” 
 zorganizowany przez SP nr 17 w Rzeszowie
oraz Filię nr 9 Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie
 
 
 
1 miejsce w kategorii: klasy IV-VI
zajęła Weronika Dzierżak – uczennica klasy 4 a.
W konkursie udział wzięła również Natalia Pytlak – kl.4a.
Gratulujemy!
opiekun: mgr Grażyna Kadłuczka
 
 
 

 

Wyróżnienie
dla


Magdaleny Mosior


z kl. Ib
w XIII Wojewódzkim
Konkursie Ekologicznym
"Bogactwo Natury Podkarpacia".

Gratulujemy!

opiekun: mgr Edyta Maścidło-Sączawa

 


 

 

 II Międzyszkolny  Konkurs Recytatorski  Poezji Austriackiej

 Am Anfang war die Poesie” w Przemyślu  

pod opieką nauczyciela języka niemieckiego mgr Marty Pilch.

 

2  MIEJSCE

 zajęła 

Natalia  Bochenek Vb

 

W konkursie ponadto udział wzięły:

Aleksandra Knap Va

Damara Pasek Vb

 

Ze strony jury, a także organizatorów padły słowa pochwały i uznania dla każdej z uczennic za piękną recytację i interpretację wierszy, zaangażowanie   oraz  przygotowanie  do konkursu.

GRATULACJE !!!

 


 

Spójrzcie jak wokoło radośnie,

Niechaj wasze serca biją coraz głośniej.

Teraz szybko znikną wszystkie ślady zimy,

Gdy wiosna zobaczy jak my się bawimy

 

Wiosna otworzyła oczy w naszej szkole już 21 marca, kiedy powitaliśmy ją kolorowymi, radosnymi strojami.

W tym dniu odbył się „Wiosenny Konkurs Piękności”,

zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.

W konkursie wzięły udział wszystkie klasy…

 Najliczniej, najbardziej pomysłowo i różnorodnie powitali wiosnę,

przebrani w 100% z wychowawcami uczniowie z klas 1b, 2a i 6a.

Klasy otrzymały dyplomy, wiosenne „statuetki” oraz słodkie „ co nieco”

na apelu 30 marca 2014r.

 

 

 

Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej zabawy.

 

 


 

 

 

 

Wyniki klasowego konkursu o zdrowym odżywianiu zorganizowanym w klasie 1b

przez szkolną higienistkę Dorotę Michno i Edytę Maścidło-Sączawę:

 

I miejsce - 

Emilia Sitarz

II miejsce -

Anna Rybczyk

Karolina Kawa

III miejsce - 

Karolina Hałas

Krzysztof Sękowski

Martyna Sieniawska

Wiktoria Świeboda

 

Gratulujemy!


 

 

Wyniki szkolnego konkursu ekologicznego kl. I - III

 

„I Ty możesz zostać Ekologiem”

 

 

 

 

 

 

Laureaci

 

w kategorii test:

 

Jakub Jakubczyk 1c

 

Krzysztof Pater 3c

 

Zuzanna Pater 3d

 

Laureaci

 

w kategorii praca plastyczna:

 

Emilia Babiarz 3d

 

Julia Matwij 3d

 

Jakub Płaneta 1a

 

Gratulujemy!

 

 

 

Wyżej wymienieni uczniowie 10 kwietnia 2014r. wezmą udział

 

w międzyszkolnym konkursie o tym samym tytule w SP 13 w Rzeszowie.

 

 

 

Życzymy powodzenia!

 

 

 

Organizatorzy i jury:

 

mgr Edyta Maścidło-Sączawa

 

mgr Renata Szyszka

 

 


 

W konkursie plastyczno-literackim w ramach akcji charytatywnej pn. Pomóżmy zwierzakom – 2013” laureatami zostali uczniowie:

 

Klasy I - III  Hubert Byczyński

 

opiekun – mgr Dorota Irzyńska

 

 

Klasy IV - VI Natalia Pytlak

 

opiekun – mgr Krystyna Pietrzak

 

 

 


 

 

Wyróżnienie

Anna Pitera – klasa 6a

w IX Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym

"Rozkosze Łamania Głowy"

 

Wyróżnienie

Wojciech Majewski – klasa 6a

w V Międzyszkolnym Konkursie "Matematyczne origami"

 

Oba konkursy organizowało Gimnazjum Nr 2 w Rzeszowie

 

GRATULUJEMY !!!

 

 

 

Opiekun – mgr Beata Skrzynta

 


 

Uczennica klasy II b Daria Grzywacz (wych. Dorota Twardy) zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym - „Bombka Bożonarodzeniowa”.

 


 

Międzynarodowy Konkurs "Ptaki Cudaki" 2013

organizator: Rzeszowski Dom Kultury

 

Jury spośród 2017 podmiotów artystycznych wybrało najlepsze prace.

Nasze uczennice otrzymały nagrody specjalne:

Justyna Czapla kl. 6a

Julia Matujewicz kl. 6c

Gratulujemy!

Szkolny opiekun: Elżbieta Gałuszka

 


 

KLIKNIJ

KLIKNIJ

 


 

Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej 2013

 

organizator: Szkoła Podstawowa Nr 27 w Rzeszowie

 

I miejsce - Szymon Popkiewicz kl. 4b

II miejsce - Klaudia Zarzycka kl. 6c

 

opiekun:

Elżbieta Gałuszka

Edyta Maścidło- Sączawa

 


 

WOJEWÓDZKI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK POLSKICH

 

Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa

 

11 grudnia 2013r.

 organizator: Szkoła Podstawowa Nr 17 w Rzeszowie

 

Weronika Połowniak - kl. 5b II miejsce

Klaudia Zarzycka kl. 6c -  III miejsce

 

opiekun: Elżbieta Gałuszka

 

KLIKNIJ


 

 

Wyniki  Szkolnego Konkursu  Literackiego ,,List do M…” dla uczniów klas IV – VI

 

I miejsce : Natalia Pytlak  kl.IV a

II miejsce : Weronika Dzierżak  kl.IV a

III miejsce : Wojciech Majewski  kl. VI a

 

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!!

Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Organizator konkursu Małgorzata Zegar

 


 

Wyniki  II edycji Międzyszkolnego Konkursu ,,Zimowy mistrz ortografii” organizowanego przez Gimnazjum nr 2 w Rzeszowie

I miejsce : Diana Głowacka kl. VI b, opiekun : Agnieszka Wolska

II miejsce : Anna Pitera kl. VI a, opiekun : Małgorzata Zegar

                Aleksandra Gębarzewska kl. VI a, opiekun : M. Zegar

                Michał Sochacki kl. VI b, opiekun : Agnieszka Wolska

 

Podsumowanie konkursu nastąpi 8 marca 2014 r. o godz. 10.00

w Gimnazjum nr 2 w Rzeszowie .

Gratulujemy!!


 

13 stycznia 2014r. odbyło się uroczyste rozdanie nagród w obecności ks. biskupa Edwarda Białogłowskiego oraz władz miasta, kuratorium i innych zacnych gości. Na konkurs wpłynęło 303 prace  z 68 szkół całego województwa podkarpackiego. W tym roku jury po burzliwych dyskusjach wyłoniło 40 zwycięzców oraz wyróżniło 31 prac.

Justyna Czapla

otrzymała

NAGRODĘ GŁÓWNĄ


Zwycięzcy pojadą na wycieczkę do Krakowa, gdzie będą mogli m.in. „skonfrontować” swoje prace z szopkami krakowskimi. Obecnie wystawa prac znajduje się w Europejskiej Sali Wystawowej Millenium Hall - do 2.02.2014r.

 

Szkolny opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Serdecznie gratulujemy!

 

   

 

 

 

 


 

Uczennica klasy IV a Natalia Pytlak zdobyła wyróżnienie w kategorii wiekowej klasy III- IV w X edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego  ,,Anioły, aniołki, aniołeczki z różnych stron świata” pod patronatem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie. Wykonała pracę przestrzenną przedstawiającą postać  anioła ze  Szwecji. Opiekunką uczennicy była pani Grażyna Kadłuczka.

 

 

 


 

Uczeń klasy IIId Kacper Krupa pod opieką wychowawczyni pani Renaty Szyszki wykonał na konkurs plastyczny pracę techniką witrażową. Włożony wkład pracy został doceniony przez Jury konkursu i uczeń otrzymał Nagrodę w kategorii wiekowej 7-9 lat. Warto podkreślić, że na konkurs wpłynęły 322 prace. 

 

 

 

Zuzia Graba z klasy IIId  (wych. R. Szyszka)   wykonała pomysłową i kolorową grę o przygodach sympatycznych smerfów i otrzymała  II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym na ,,Najciekawszą grę planszową- W krainie baśni"

 

 

 

 


 

Konkurs – „ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”

 

 

 

 

 

 

Konkurs – „ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM” zorganizowany w naszej szkole przez Samorząd Uczniowski został rozstrzygnięty.

 

 

 

Laureatami konkursu zostali :

 

 

 

W kategorii klas I – III – klasa 1 „b” i  klasa 2 „a”, w których znaleźliśmy 100 % „przyjaciół świętego Mikołaja” i nauczycielki – wychowawczynie: pani Edyta Maścidło – Sączawa i pani Jolanta Murias

 

 

 

W kategorii klas IV – VI – klasa IV „b, w której „mikołajowe czapki” założyło 6 grudnia, 91 % uczniów.

 

 

 

Gratulujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej zabawy. Zdjęcia  w galerii.

 

 

 

 


 

 

22 listopada 2013 roku w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski pod hasłem:

„A to Polska właśnie!”.

Tematyka utworów dotyczyła piękna ziemi ojczystej i krajobrazów. W konkursie wzięło udział 63 uczniów. Konkurs był przeprowadzony w kategoriach klas I-III i IV-VI.

 

Wyniki konkursu w kategorii I-III:

 

I miejsce: Michał Kwiatkowski – kl. Ia, Daria Grzywacz- IIb, Tomasz Gołąbek – IIIa,

 

II miejsce: Wiktoria Świeboda – kl. Ib, Michał Mach- kl. Ic, Szymon Sacharz kl. IIa, Małgorzata Rusinowska kl. IIIc,

 

III miejsce: Jakub Jakubczyk kl. Ic, Wiktoria Borys kl. IIb, Zuzanna Pater kl. IIId,

 

Wyróżnienia: Justyna Wojakowska kl. IIa, Jakub Cyprys kl. IIb, Hubert Byczyński kl. IIIc, Julia Bembenek kl. IIIb.

 

 

Wyniki konkursu w kategorii klas IV-VI:

 

I miejsce: Weronika Dzierżak kl. IVa,

 

II miejsce: Karol Sitarz kl. IVc, Julia Matusewicz – Niziałek kl.VIc

 

III miejsce: Natalia Pytlak kl. IVa, Maria Kozik kl. VIc

 

Wyróżnienie: Wiktoria Stefaniak kl. VIc.

 

 

Jury w składzie; mgr Grażyna Kadłuczka, mgr Dorota Janiszewska, mgr Ewa Wąs.

Pamiątkowe dyplomy i nagrody dla zwycięzców zostaną wręczone w styczniu 2014 roku podczas apelu podsumowującego pracę Samorządu Szkolnego. 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 

 


 

Laureaci

szkolnego konkursu fotograficznego

"Zjawiska przyrody"

organizowanego przez Szkolne Koło LOP

dla uczniów kl. I-III i IV-VI:

Karolina Pluta - kl. II b

Elwira Bieńczyk - kl. IV b

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

organizatorzy: E. Maścidło-Sączawa, K. Pietrzak, D. Rusin 

 

 

 

 

 


 

Wyniki konkursu plastycznego pod hasłem

 

„Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej”

 

1 miejsce:

Aleksandra Bober – klasa 1c

2 miejsce:

Emilia Głowacka – klasa 1a

3 miejsce:

Weronika Kozak – klasa 1c

Emilia Sitarz – klasa 1b

 

Wyróżnienia:

Oliwia Dziwisz – klasa 1a

Nikola Korpyta – klasa  1a

Anna Majewska – klasa  1a

Karolina Kawa – klasa  1b

Wiktoria Świeboda – klasa  1b

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratuluję  i życzę dalszych sukcesów. Nagrody książkowe oraz dyplomy zostaną wręczone  zwycięzcom podczas apelu podsumowującego osiągnięcia uczniów w I okresie roku szkolnego 2013/2014 – w styczniu 2014 r.

Organizator konkursu – G. Kadłuczka

 


 

KONKURSY   DLA   UCZNIÓW   KLAS  I - III

W   ROKU  SZKOLNYM  2013/2014

 

        Tematyka

            Termin

      Organizatorzy

Konkurs fotograficzny

,,Zjawiska  natury"

           wrzesień

mgr Edyta Maścidło -

        Sączawa

Konkurs plastyczny

,,Barwy jesieni"

          październik

mgr Renata Jakubek

mgr Jolanta Murias

Konkurs plastyczny

,,Świąteczna kartka"

            grudzień

mgr Renata Jakubek

mgr Jolanta Murias

Konkurs recytatorski

,,Moja Ojczyzna"

            listopad

Mgr Dorota Janiszewska

Konkurs plastyczny

,,Zimowy krajobraz"

            styczeń

mgr Renata Jakubek

mgr Jolanta Murias

Konkurs ortograficzny

dla uczniów klas III

             marzec

mgr Dorota Janiszewska

Konkurs plastyczny

,,Wiosna"

            kwiecień

mgr Renata Jakubek

mgr Jolanta Murias

Konkurs matematyczny

dla uczniów klas III

            kwiecień

mgr Elżbieta Seroka

Konkurs ortograficzny

dla uczniów klas II

            czerwiec

mgr Dorota Irzyńska

mgr Anna  Czarny

Międzyszkolny konkurs

matematyczny dla klas II

,,Główka pracuje i ..."

               maj

mgr Jolanta Murias

mgr Dorota Twardy

Konkurs ekologiczny

,,I ty możesz zostać ekologiem"

            kwiecień

mgr Edyta Maścidło-

        Sączawa

mgr Renata Szyszka

Konkurs plastyczny

,,Wielkanocna kartka"

            kwiecień

mgr Renata Jakubek

mgr Jolanta Murias

Konkurs czytania ze

zrozumieniem  klas III

,,Wiem, co czytam"

            czerwiec

mgr Edyta Maścidło -

        Sączawa

mgr Renata Szyszka

Nabór 2021/2022

 

 

E- Dziennik

 

 

OFFICE 365

 

Projekt "Od przedszkolaka..."

 

 

Ogłoszenia

 

Opłaty za obiady proszę przelewać na rachunek bankowy

nr  38 1020 4391 0000 6502 0187 3355

do dnia 10 każdego miesiąca: - imię i nazwisko dziecka, szkoła  za m-c … ,- kwota …..

Całkowity koszt obiadów za miesiąc maj 2021 r. wynosi 80 zł.

Tylko uczniowie klas 1-3

Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat zgodnie z kwotą widniejącą na tablicy

Listy imienne uczniów korzystających z posiłków oraz informację
nt. odpisów w danym okresie rozliczeniowym można uzyskać
w sekretariacie szkoły,  sekretariacie przedszkola lub pod 
nr. tel. 177482410, 177483235.

 

Paski z kwotą do zapłaty, będą rozdawane dzieciom podczas obiadów.

 

(97)

Lepsza Szkoła

 

 

 

 

Godziny lekcyjne

   
 
Lp. Czas
lekcyjny
Czas
przerwy
 1.  8.00-8.45  5 min
 2. 8.50-9.35  10 min
 3. 9.45-10.30  10 min
 4. 10.40-11.25  15 min
 5. 11.40-12.25  15 min
 6.  12.40-13.25  10 min
 7. 13.35-14.20  10 min
 8. 14.30-15.15  5 min
 9. 15.20-16.05  5 min

 

Licznik odwiedzin

1622010
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni weekend
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Razem
406
950
7484
1607779
29524
32423
1622010

Your IP: 34.207.230.188
Server Time: 2021-11-29 11:34:51