Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Rzeszowie


2014/2015


 
 

 

Sukces naszych uczennic!

 

Uczennice klasy VIb – Dagmara Pasek i Julia Jarząb zostały laureatkami

MIĘDZYSZKOLNEGO,  KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Macmillan Primary School Tournament III,

 który odbył się w SP nr 5 w Rzeszowie.

W kategorii klas IV-VI:

 Dagmara Pasek zajęła I miejsce,

 Julia Jarząb – II miejsce.

Laureatkom gratulujemy wspaniałego wyniku i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

Opiekun: Alfreda Bochenek

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny klas II.

 

22 maja 2015r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny klas II.

W konkursie wzięło udział 15 uczniów.

Wyniki konkursu:

I miejsce

Emilia Głowacka – klasa 2a

II miejsce

Oliwia Dziwisz – klasa 2a

III miejsce

Krzysztof Sękowski – klasa 2b

Gratulujemy !

                                                                Organizatorzy :

                                                                mgr Dorota Twardy

                                                                mgr Anna Czarny

 

 


 Sukces naszej uczennicy!!!

 

Natalia Bochenek, uczennica klasy VI b, zajęła I miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji ks. Jana Twardowskiego, który odbył się 30 kwietnia 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Rzeszowie.

 

 


 

VII Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania.

 

W dniu 28.05.2015.w SP nr1 w Rzeszowie odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania „Poczytam Ci”.

Uczniowie naszej szkoły:

 Natalia Bochenek –uczennica kl. 6b –zdobyła III miejsce

Sebastian Bąkuczeń klasy 3a – otrzymał nagrodę Specjalną Wydawnictwa „Dreams”

Do konkursu uczniów przygotowywała mgr Grażyna Kadłuczka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów czytelniczych!!

 

 


 

XIV edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego.

 

28.05.2015 roku odbył się

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

pt. „ Cztery pory roku”

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 23 w Rzeszowie.

 

Anna Majewska   klasa II a

  III miejsce

opiekun: mgr Elżbieta Seroka

 

Anna Rybczyk  klasa II b

  III miejsce

oraz

 nagroda za prezentację własnego wiersza!

opiekun: mgr Edyta Maścidło – Sączawa

 

Gratulujemy uczestnikom konkursu

i życzymy dalszych sukcesów !

 


 

Uczeń II b najlepszy w województwie!

 

22 maja 2015r.

Maciej Napiórkowski


uczeń klasy IIb

zajął I miejsce

w wojewódzkim finale
Festiwalu Piosenki Przyrodniczo - Ekologicznej
zorganizowanym przez
Zarząd Okręgu Podkarpackiego Ligi Ochrony Przyrody.

opiekun: mgr Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


 

XVII Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

 

W dniu 25. 04. 2015 r. odbył się XVII Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej organizowany przez Szkolę Podstawową nr 27 w Rzeszowie.

 

Wychowankowie naszej świetlicy szkolnej jako zespół

 „Dwa plus dwa”

 w składzie

Gabriela Kłosowska, Sebastian Bąk, Wiktoria Kłosowska

i Hubert Szyfer (kl. III a)

zajęli

I MIEJSCE

Uczniowie przygotowywali się do udziału

w konkursie w ramach zajęć świetlicowych

opiekun: mgr Marta Pilch

 

Nagrodę GRAND PRIX  zdobyła

uczennica kl. 6 b

Weronika Połowniak

 

opiekun: mgr Elżbieta Gałuszka

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

muzycznych i językowych.

Zdjęcia ze strony organizatora SP 27.

 


Konkurs plastyczny

 

KONKURS PLASTYCZNY

ZWIĄZANY Z PROJEKTEM EDUKACYJNYM

 „JAK TO Z TYM PIENIĄDZEM BYŁO… - CZYLI HISTORIA

 PIENIĄDZA DLA MALUCHÓW”

 zorganizowany przez Muzeum Okręgowe w Rzeszowie

„Projekt na monetę lub banknot”

 

Laureaci

Wiktoria Świeboda

Patrycja Gierlak

Patyk Klein

Opiekun: mgr E. Maścidło-Sączawa

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 Więcej informacji KLIKNIJ

 


 

"List do Franciszka"

 

W Ogólnopolskim Konkursie Literacko - Plastycznym dla dzieci

"List do Franciszka"

zorganizowanym przez Instytut Dialogu Międzynarodowego w Krakowie Nasi uczniowie odnieśli sukces:

W kategorii klas I-III

I miejsce zdobyła uczennica klasy Ib Patrycja Długosz,

wyróżnienie Maja Gugała Ib

 

W kategorii klas IV-VI wyróżnienie zdobyli:

Weronika Dzierżak klasa Va

Maciej Telesz klasa IVb

Na konkurs wpłynęło blisko 3000 prac z całej Polski.

 

Opiekunowie:

ks. Krzysztof Wielgosz

Renata Szyszka

 


 

Konkurs fotograficzny.

 

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

„ŁĄKA W MAJU”

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 W RZESZOWIE

Na konkurs wpłynęło 136 prac.

 

NAGRODA

NIKOLA MAGIERA, kl. II b

opiekun: mgr Edyta Maścidło-Sączawa

 

WYRÓŻNIENIE

ANNA RYBCZYK, kl. II b

opiekun: mgr Edyta Maścidło-Sączawa

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


 

Wyniki EKOtestu 2015

 

Krzysztof Pater
otrzymał
wyróżnienie
w ogólnopolskim konkursie wiedzy

na temat ekologii i ochrony środowiska - EKOTEST.
Zajął 14 miejsce w Polsce
w kat. klas III - IV.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szkolny koordynator i organizator:
mgr Edyta Maścidło-Sączawa
mgr Renata Szyszka

 


 

"Matematyczne Preteksty"

 

Ogólnopolski konkurs

 „Matematyczne Preteksty”

rozstrzygnięty  

 

W drugim etapie konkursu 

wzięło udział 13 uczniów naszej szkoły

od klasy I do VI.  

Nagrodzone miejsca w kategorii ogólnopolskiej:

w kategorii klas III szkół podstawowych ( SP 3 )

 

I miejsce

Kacper Picur kl. III b

 

II miejsce

Wiktoria Borys kl. III b

 opiekun: mgr Dorota Twardy

 

W kategorii klas II szkół  podstawowych (SP 2 )

 

III miejsce

Jakub Koper kl. II a

opiekun: mgr Elżbieta Seroka

 

Gratulujemy  sukcesów !!!

 

Zapraszam do udziału w następnej edycji konkursu!

Koordynator konkursu: mgr Elżbieta Seroka

 

Nagrody dla zwycięzców,  jak również upominki dla uczestników

ze względu na zasięg konkursu - ogólnopolski

 zostaną przesłane do szkół przed zakończeniem roku szkolnego.

 


Konkurs plastyczny

 

Wyniki konkursu plastycznego
Szkolnego Koła LOP
dla klas 4-6
pt.: ,,Odnawialne źródła energii”

Laureaci konkursu:

Małgorzata Rusinowska - kl.4c

Krzysztof Pater - kl.4c

Rafał Dworak - kl.4b

Serdecznie gratulujemy!

Opiekunowie konkursu:

p. Krystyna Pietrzak

p. Dorota Rusin


 

 

Sukces naszego ucznia.

 

Sebastian Bąk  

uczeń klasy 3a otrzymał wyróżnienie

w IV Podkarpackim Konkursie Pięknego Czytania

w grupie uczniów klas 1-3 szkół podstawowych.

W konkursie startowało 187 uczniów,  z 67 miejscowości, ze 143 szkół

województwa ze wszystkich etapów kształcenia. 

Organizatorem konkursu była Pedagogiczna

Biblioteka Wojewódzka w Rzeszowie.

Ucznia do konkursu przygotowywała mgr Grażyna Kadłuczka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

 

Sukcesy 3b.


22 kwietnia 2015r. w Szkole Podstawowej nr 23 w Rzeszowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas III „Pomyśl, Rozwiąż, Odpowiedz”.

W konkursie wzięło udział 72 uczniów z 23 szkół podstawowych Rzeszowa.

I miejsce zajął: Kacper Picur z klasy 3b, który rozwiązał wszystkie zadania bezbłędnie i jako jedyny otrzymał maksymalną ilość punktów.

II miejsce zajęła: Karolina Pluta z klasy 3b.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

opiekun: mgr Dorota Twardy

 


 

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy dla uczniów klas trzecich „Omnibus”, który odbył się 11 maja 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 28 w Rzeszowie.

I miejsce zajął:

Kacper Picur klasa 3b

opiekun: mgr Dorota Twardy


 

 

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO

 

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO PLASTYCZNEGO KONKURSU  EKOLOGICZNEGO

„I TY  MOŻESZ ZOSTAC EKOLOGIEM”

rozgrywanego w ZSP nr 3 w Rzeszowie pod hasłem:

Zostań przyjacielem powietrza czyli co możesz zrobić , aby je chronić

 

III miejsce:

Wiktoria Świeboda - kl. 2b

Opiekun: mgr Edyta Maścidło-Sączawa

 

Wyniki II etapu  MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO klas I- III

„I Ty możesz zostać Ekologiem ” - konkurs wiedzy

 

I miejsce:

Karolina Kawa – kl. 2b

Opiekun: mgr Edyta Maścidło-Sączawa

 

Wyróżnienie:

Mateusz Waręda – kl. 3a

Opiekun: mgr Jolanta Murias

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


 

Sukcesy naszych uczniów.

 

Wyniki Międzynarodowego Konkursu

KANGUR MATEMATYCZNY 2015

 

 kategoria ŻACZEK

 

Jakub Koper - kl. 2a – wyróżnienie

Michał Kwiatkowski - kl. 2a – wyróżnienie

opiekun: mgr Elżbieta Seroka

 

Karol Dudek - kl. 2c – wyróżnienie

opiekun: mgr Dorota Janiszewska

 

Krzysztof Sękowski - kl. 2b – wyróżnienie

opiekun: mgr Edyta Maścidło - Sączawa

 

kategoria MALUCH


Kacper Picur – kl. 3b – bardzo dobry wynik

Kacper Wroński - kl. 3b – wyróżnienie

opiekun: mgr Dorota Twardy

 

Justyna Wajakowska – kl. 3a – wyróżnienie

opiekun: mgr Jolanta Murias

 

Krzysztof Pater - kl. 4c - wyróżnienie

opiekun: mgr Beata Skrzynta

 

kategoria BENIAMIN

Bartłomiej Jucha – kl. 5b – wyróżnienie

opiekun: mgr Alina Mazera

 

Maciej Biłyk – kl. 5a – wyróżnienie

opiekun: mgr Beata Skrzynta

 

Mateusz Dziwisz - kl. 6a - wyróżnienie

opiekun: mgr Beata Skrzynta

 

GRATULUJEMY :):):)

 


 

Uczennice z II b najlepsze w województwie!

 

 

29 kwietnia 2015r. rozstrzygnięto po raz drugi wojewódzki konkurs "Leśne opowieści 2015". Finał odbył się w Szkole Podstawowej w Czarnej Sędziszowskiej, która jest organizatorem konkursu. Dzieci mogły wziąć udział w konkursie plastycznym lub literackim. Do komisji konkursowej wpłynęło 420 prac plastycznych i 70 literackich z 80 szkół podstawowych. Do finału przeszło 80 prac plastycznych i 16 wierszy. Finaliści przed liczną publicznością i jury prezentowali swoje wiersze.

 

W kategorii plastycznej:

I miejsce

Emilia Sitarz – kl. IIb

Opiekun: mgr Edyta Maścidło-Sączawa

wyróżnienie:

Anna Rybczyk – kl. IIb

Karolina Kawa – kl. IIb

Opiekun: mgr Edyta Maścidło-Sączawa

 

W kategorii poetyckiej:

II miejsce

Anna Rybczyk – kl. IIb

Opiekun: mgr Edyta Maścidło-Sączawa

 

Tylu nagród nie wygrała żadna szkoła w województwie!

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Na zakończenie uczennice udzieliły wywiadu do radia i telewizji.

Więcej informacji na stronach:

KLIKNIJ

KLIKNIJ

KLIKNIJ

 


 

Sukces naszej uczennicy.

 

Weronika Dzierżak

uczennica klasy 5a

zajęła II miejsce

w V Międzyszkolnym Konkursie

 „Bohater mojej ulubionej książki”

zorganizowanym przez SP 25 w Rzeszowie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

opiekun: mgr Grażyna Kadłuczka

 

 


 

Szkolny konkurs matematyczny klas III.

 

Wyniki

 

I miejsce -Mistrz Matematyki

PRACA BEZBŁĘDNA !

 

Kacper Picur  kl. III b

 

II miejsce

Justyna Wojakowska  kl. III a

 

III miejsce

Karolina Pluta  kl. III b

 

wyróżnienie

Wiktoria Nestor  kl. III a

Kacper Wroński  kl. III b

 

Gratuluję !!!

organizator konkursu: Elżbieta Seroka

 


 

Sukcesy IIb

 

Karolina Kawa
uczennica kl. IIb

zajęła I miejsce 
w IV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
„KUKIEŁKI, MARIONETKI, PACYNKI”

pod patronatem Teatru „Maska”
zorganizowanym przez SP 13 w Rzeszowie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

opiekun: mgr Edyta Maścidło-Sączawa

 


 

Wiktoria Świeboda
uczennica klasy IIb
zdobyła III miejsce
w XIV edycji Konkursu Międzyszkolnego Literacko-Teatralnego

"Bohaterowie naszych lektur",

który odbył się 22.04.2015 r. w Sali Kameralnej Teatru
 im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

 Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

opiekun: mgr Edyta Maścidło-Sączawa

 



20 kwietnia 2015r. w Szkole Podstawowej nr 17 w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród za konkurs plastyczny
"W zdrowym ciele zdrowy duch.
Owoce i warzywa - jem to co smaczne i zdrowe".
 Na konkurs wpłynęło 82 prace z rzeszowskich szkół.

W kategorii klas I- III – nagrodzono pracę:

II miejsce

Wiktoria Świebodaz klasy IIb

wyróżnienie

 Patrycja Gierlak i Anna Rybczyk - z klasy IIb
 
opiekun: mgr Edyta Maścidło-Sączawa

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


W sobotę 28 marca 2015r. odbyło się rozdanie nagród w Osiedlowym Klubie Kultury „Gwarek” w Rzeszowie, który jakiś czas temu ogłosił ekologiczny konkurs plastyczny pod hasłem „Czyste wody – zdrowe ryby”. Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie podjęli ten temat i powstały kompozycje ukazujące świat podwodny i przedziwne ryby. Na konkurs wpłynęło 279 prac.
W kategorii klas I- III – wyróżniono pracę:

 Patrycji  Gierlak i Anny Rybczyk z kl. IIbop. Edyta Maścidło-Sączawa

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

Wyniki szkolnego konkursu fotograficznego.

 

„Pierwsze oznaki wiosny”

 

w kat. klas I-III

Laureata otrzymują:

Weronika Ruszel 1a

Anna Rybczyk 2b

Michał Mach 2c

 

w kat. klas IV-VI

Laureata otrzymują:

Oliwia Kościółek 4b

Anna Baran 4d

Maciej Telesz 4b

Paulina Hals 5b

Barbara Witowicz 5c

Patryk Szarek 6b

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Organizatorzy SK LOP:

mgr E. Maścidło-Sączawa

mgr K. Pietrzak

mgr D. Rusin

 


 

Wyniki I etapu.

 

Konkurs

Matematyczne Preteksty - wyniki I etapu

 

Lista uczniów zakwalifikowanych

do II etapu konkursu, który odbędzie się w naszej szkole.

O terminie II etapu każdy uczeń zostanie poinformowany

osobiście przez koordynatora konkursu.

 

Julia Grabicka  kl. I a

Marek Ozimek  kl. I a

Ksawery Biliński  kl. I d

Jakub Koper  kl. II a

Nikola Korpyta  kl. II a

Michał Kwiatkowski  kl. II a

Anna Rybczyk  kl. II b

Wiktoria Borys  kl. III b

Kacper Picur  kl. III b

Maciej Dec  kl. IV c

Kamil Jucha  kl. IV d

Bartłomiej Jucha  kl. V b

Zuzanna Orłowska  kl. VI a

 

Gratulujemy !

Życzymy dalszych sukcesów !

 

  

Ogólnopolski konkurs

 

 „Matematyczne Preteksty”

 

rozstrzygnięty    

 

W drugim etapie konkursu 

 

wzięło udział 13 uczniów naszej szkoły

 

od klasy I do VI.  

 

Nagrodzone miejsca w kategorii ogólnopolskiej:

 

w kategorii klas III szkół podstawowych ( SP 3 )

 

I miejsce

 

Kacper Picur kl. III b

 

 

II miejsce

 

Wiktoria Borys kl. III b

 

 opiekun: mgr Dorota Twardy

 

 

W kategorii klas II szkół  podstawowych (SP 2 )

 

 

III miejsce

 

Jakub Koper kl. II a

 

opiekun: mgr Elżbieta Seroka

 

 

Gratulujemy  sukcesów !!!

 

 

Zapraszam do udziału w następnej edycji konkursu!

 

Koordynator konkursu: mgr Elżbieta Seroka

 

 

 


 

 

 

Sukcesy naszych uczniów

 

I OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY

 

organizowany przez Centrum Edukacji „LECTURA”

Sukces naszych uczniów!

Andrzej Maciocha

uczeń klasy 4d

zajął 1 miejsce w Polsce - kategoria: praca plastyczna kl. IV - VI 

Natalia Bochenek

uczennica klasy 6b

zajęła 1 miejsce w województwie  - kategoria: test kl. IV-VI

Natalia Tyzak i Kacper Sabik

otrzymali nagrody pocieszenia.

Szkolny Koordynator Konkursu: mgr Ewa Wojtyś

Serdecznie gratulujemy!!!

 


 

Wyniki konkursu kuratoryjnego.

 

Jakub Herda – uczeń klasy 6b

został Finalistą

Konkursu Matematycznego

organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty

GRATULUJEMY !!!

Opiekun - mgr Beata Skrzynta


 

Konkurs plastyczny

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

„Anioły, aniołki, aniołeczki… muzykujące anioły”

 

Sukces naszych uczennic!

Nagroda- Natalia Pytlak

klasa Va (kategoria klasy IV-VI),

opiekun mgr Grażyna Kadłuczka

Wyróżnienie- Weronika Ruszel

klasa  Ia (kategoria klasy  I-II)

opiekun mgr Maria Lipska

Serdecznie gratulujemy!!!

 

 


 

 

 

Szkolny konkurs plastyczny

 

Wyniki

SZKOLNEGO  KONKURSU  PLASTYCZNEGO

„ KARTKA  BOŻONARODZENIOWA”

 

I miejsce

Julia Grabicka  I a

Michał Kwiatkowski   II a

Alicja Bal  III a

 

II miejsce

Eryk Świeboda  I b

Oliwia Siarkowicz  II a

Wiktoria Blicharska  III b

 

III miejsce

Oliwia Żmuda  II b

Gabriela Grabicka  III a

Karolina Żelazko   III b

 

Wyróżnienia

Weronika Ruszel  I a

Weronika Międlar  I c

Wiktoria Skoczylas  I d

Aleksandra Obacz  III a

 

Gratulujemy !!!

Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach

SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO  KLAS  I – III

 

opiekunowie samorządu

p. Jolanta Murias

p. Elżbieta Seroka


 

 

Konkurs recytatorski

 

Wyniki konkursu recytatorskiego  „Dziecko w poezji polskiej”

 

Klasy I – III

I miejsce

Zuzanna Trojanowska III a

Jakub Cyprys III b

Kacper Picur III b

Anna Skrobacz III b

Anna Rybczyk II b

 

II miejsce

Karolina Pluta III b

Wiktoria Świeboda II b

 

III miejsce

Kacper Balawender II a

Jakub Płaneta II a

Karol Dudek II c

 

Wyróżnienia

Martyna Flejszar I a

Magdalena Bochenek I c

Kacper Lubecki I d

 

Klasy IV – VI

I miejsce

Natalia Bochenek VI b

 

II miejsce

Tomasz  Gołąbek IV a

 

III miejsce

Julia Kwaśniewska IV c

Natalia Tyzak IV c

 

 

Gratulujemy !!!

Organizatorzy:

Dorota Twardy

Ewa Wąs


 

Sukcesy naszych uczennic

 

II Ogólnopolski Konkurs „Legendy, baśnie i bajki polskie”

Sukces naszych uczennic!

Weronika Dzierżak

uczennica klasy 5a

zajęła 1 miejsce w województwie w kategorii: test kl. IV-VI

Natalia Pytlak

uczennica klasy 5a

zajęła 1 miejsce w województwie w kategorii: praca plastyczna kl. IV-VI.

Szkolny Koordynator Konkursu; mgr Grażyna Kadłuczka

Serdecznie gratulujemy!!!


 

 

Konkurs podkarpacki: sukces naszej uczennicy!

 

Karolina Kawa

z klasy II b
zajęła II miejsce
w konkursie opisowym
"Mój las"
na szczeblu okręgu podkarpackiego.


opiekun: mgr Edyta Maścidło-Sączawa

Serdecznie gratulujemy!

 

 
 

 

Szkolny Konkurs Plastyczny

 

Wyniki

SZKOLNEGO  KONKURSU  PLASTYCZNEGO

„ Barwy jesieni”

 

Na konkurs wpłynęło 76 prac od uczniów klas I – III .

Wszystkie prace były wykonane samodzielnie na zajęciach w szkole.

Spośród ocenianych prac komisja wyłoniła te,

które wyróżniały się pomysłowością i starannością wykonania.

 

I miejsca

Julia Grabicka I a

Martyna Sieniawska II b

Aleksandra Machunik III a

 

II miejsca

Sabina Ułomek I d

Nikola Korpyta II a

Karolina Pluta III b

 

III miejsca

Gabriela Szura I a

Lena Rutkowska II c

Aleksandra Obacz III a

 

wyróżnienia

Agata Boratyn II b

Wiktoria Świeboda II b

Amelia Rębisz III b

Antoni Szeląg III a

 

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy !!!

Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach

SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO KLAS  I – III

 

opiekunowie samorządu

p. Jolanta Murias

p. Elżbieta Seroka


 

IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

 

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w IV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Bombki choinkowe w obrazach” zorganizowanym przez SP17 w Rzeszowie pod  patronatem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki w Rzeszowie.    Jury dokonało oceny 234 prac plastycznych płaskich i 140 przestrzennych, uczniów ze szkół podstawowych z Rzeszowa i okolic, w dwóch kategoriach: praca płaska i przestrzenna dla klas I-III i IV-VI.

W kategorii „Praca przestrzenna dla klas I-III”

III miejsce przyznano  Magdalenie Bochenek z klasy 1c

Wyróżnienie otrzymała  Karolina Kawa z klasy 2b

W kategorii „Praca przestrzenna dla klas IV-VI”

Wyróżnienie otrzymała  Natalia Pytlak z klasy Va

 

Serdecznie Gratulujemy laureatkom!

Opiekunkami uczennic były Panie Zofia Szpunar, Edyta Maścidło-Sączawa i Grażyna Kadłuczka.

 


 


 


 

Laureaci II Międzyszkolnego Konkursu Artystycznego

 

W dniu 29.11.2014 roku w ZS nr 6 w Rzeszowie odbyła się II Edycja Międzyszkolnego Konkursu Artystycznego

"Soplicowo - centrum polszczyzny tam się człowiek napije, nadysze Ojczyzny".

I miejsce zdobyła Zuzanna Pater z klasy IVd,

II miejsce Weronika Dzierżak z klasy Va.

Uczniów przygotowała Pani Małgorzata Zegar.

 


 

Festiwal Piosenki

 

W Rzeszowskim Domu Kultury filia "Pobitno" odbył się

XI Podkarpacki Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Na Skrzydłach Muzyki".

W konkursie wyróżnienia otrzymali uczniowie naszej szkoły:

 

Karolina Połowniak 3b

Jakub Połowniak 5b

Weronika Połowniak 6b

 

Gratulujemy!!!

 

KLIKNIJ

 


 

Konkurs plastyczny klas I

 

Wyniki  konkursu plastycznego dla uczniów klas I

,,Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej’’

Na konkurs wpłynęło 40 prac. Spośród  ocenianych prac Komisja nagrodziła te, które były wykonane samodzielnie oraz wyróżniały się pomysłowością i starannością.

 

Autorzy wyróżnionych prac:

Klasa Ia

Amelia Grzebyk

Gabriela Szura

Kacper Kawa

Weronika Ruszel

 

Klasa Ib

Martyna Tetlak

Szymon Bober

Maja Gugała

 

Klasa Ic:

Martyna  Bilut

Julia Juza

 

Klasa Id:

Karolina Krzysik

Daria Drozd

Adam Grzelewski

 

Wszystkim wyróżnionym gratuluję i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach bibliotecznych!

G. Kadłuczka

 


 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

 

Uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli

 

w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

 

"EKO-ZAKRĘCENI"

 

organizowanym przez Rzeszowski Dom Kultury.

 


Po obejrzeniu 215 prac komisja konkursowa nagrodziła również

 

uczniów z naszej szkoły:

 



W kategorii "Prace w formie płaskiej"

I miejsce przyznano Patrykowi Szarek z klasy 6b za pracę "Dzisiejsza
matka natura"

 



 

W kategorii "Prace w formie przestrzennej":

III miejsce przyznano Alicji Chabko z klasy 6c za pracę "Eko torba"

 



wyróżnienie przyznano Weronice Dzierżak z klasy 5a za pracę "Ważka"

 

 


Gratulujemy! To był naprawdę duży sukces.

Opiekunem - nauczyciel przyrody Krystyna Pietrzak.

 


 

Szkolny Konkurs Plastyczny

 

Wyniki

SZKOLNEGO  KONKURSU  PLASTYCZNEGO

„ Barwy jesieni”

 

Na konkurs wpłynęło 76 prac od uczniów klas I – III .

Wszystkie prace były wykonane samodzielnie na zajęciach w szkole.

Spośród ocenianych prac komisja wyłoniła te,

które wyróżniały się pomysłowością i starannością wykonania.

 

I miejsca

Julia Grabicka I a

Martyna Sieniawska II b

Aleksandra Machunik III a

 

II miejsca

Sabina Ułomek I d

Nikola Korpyta II a

Karolina Pluta III b

 

III miejsca

Gabriela Szura I a

Lena Rutkowska II c

Aleksandra Obacz III a

 

wyróżnienia

Agata Boratyn II b

Wiktoria Świeboda II b

Amelia Rębisz III b

Antoni Szeląg III a

 

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy !!!

Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach

SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO KLAS  I – III

 

opiekunowie samorządu

p. Jolanta Murias

p. Elżbieta Seroka

Nabór 2021/2022

 

 

E- Dziennik

 

 

OFFICE 365

 

Projekt "Od przedszkolaka..."

 

 

Ogłoszenia

 

Opłaty za obiady proszę przelewać na rachunek bankowy

nr  38 1020 4391 0000 6502 0187 3355

do dnia 10 każdego miesiąca: - imię i nazwisko dziecka, szkoła  za m-c … ,- kwota …..

Całkowity koszt obiadów za miesiąc maj 2021 r. wynosi 80 zł.

Tylko uczniowie klas 1-3

Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat zgodnie z kwotą widniejącą na tablicy

Listy imienne uczniów korzystających z posiłków oraz informację
nt. odpisów w danym okresie rozliczeniowym można uzyskać
w sekretariacie szkoły,  sekretariacie przedszkola lub pod 
nr. tel. 177482410, 177483235.

 

Paski z kwotą do zapłaty, będą rozdawane dzieciom podczas obiadów.

 

(97)

Lepsza Szkoła

 

 

 

 

Godziny lekcyjne

   
 
Lp. Czas
lekcyjny
Czas
przerwy
 1.  8.00-8.45  5 min
 2. 8.50-9.35  10 min
 3. 9.45-10.30  10 min
 4. 10.40-11.25  15 min
 5. 11.40-12.25  15 min
 6.  12.40-13.25  10 min
 7. 13.35-14.20  10 min
 8. 14.30-15.15  5 min
 9. 15.20-16.05  5 min

 

Licznik odwiedzin

1622029
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni weekend
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Razem
425
950
7503
1607779
29543
32423
1622029

Your IP: 34.207.230.188
Server Time: 2021-11-29 11:46:08