Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Rzeszowie


2015/2016

 

 

Ogólnopolski konkurs plastyczny

 

Uczennice klasy 2a i 2b:

Julia Grabicka, Nicole Klein

zostały laureatkami

II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

,,Ocean - świat podwodnej przygody"

zorganizowanego przez Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Rzeszowie.

Na konkurs wpłynęło ponad 600 prac z ponad 100 placówek.

opiekunowie:

Maria Lipska

Renata Szyszka


 

Sukces uczennic z klasy 2b

 

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

pod hasłem ,,Lalka"

w kategorii klas I - III:

I miejsce zdobyła Gabriela Zaprzał z kl.2b

II miejsce zdobyła Anna Kaszuba z kl.2b.

Ogółem na konkurs wpłynęło ponad 580 prac.

opiekun: Renata Szyszka

 


Nasze sukcesy!

 

Uczeń klasy VIc KAROL SITARZ

zdobył III miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas VI

MACMILLAN PRIMARY SCHOOL TOURNAMENT IV

Gratulujemy!

Opiekun -  A. Bochenek


 

Wyniki konkursu podkarpackiego...

 

Weronika Dzierżak

otrzymała

wyróżnienie

w konkursie literacko-ekologicznym

pt. „Nasze rady na odpady”

zorganizowanym przez

LOP Zarząd Okręgu Podkarpackiego

w Rzeszowie

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa



I miejsce ucznia 3b...

 

Maciej Napiórkowski
uczeń klasy 3b
zajął I miejsce

w II MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE NA ALBUM

"PATRON MOJEJ SZKOŁY"

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

Wyniki konkursu plastycznego

 

17 czerwca 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 24

odbyło się rozdanie nagród zwycięzcom

MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„Okładka ulubionej książki”

zorganizowanego pod patronatem Wydawnictwa Dreams.

Nagrody z naszej szkoły zdobyli:

III miejsce

Julia Grabicka kl. III a

(opiekun: Maria Lipska)

wyróżnienie

Kacper Wroński kl. IV b

(opiekun: Elżbieta Gałuszka)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!



 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

 

W maju b.r. uczennice naszej szkoły Agata Boratyn oraz Aleksandra Polek pod kierunkiem mgr Joanny Brągiel uczestniczyły w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pod hasłem „Wiosna w poezji” organizowanym przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 28
w Rzeszowie. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej na podstawie wiersza J. Brzechwy pt. „Przyjście wiosny”. Uczennice naszej szkoły wykazały się  dużą pomysłowością oraz estetyką wykonania pracy. Agata Boratyn uczennica klasy III b zdobyła nagrodę za pracę wyróżniona przez jury, zaś Aleksandra Polek uczennica klasy II c otrzymała upominek za udział w konkursie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii naszej szkoły.


 

Nasi uczniowie na deskach teatru

                                                                                                                                      .           

,,Gdzie jest człowiek, tam jest i sztuka”

Uczeń klasy Ib Natan Pociask oraz uczennica klasy IIIb Wiktoria Świeboda godnie reprezentowali naszą szkołę na XV Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Teatralnym ,,Bohaterowie naszych lektur”, organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 13 pod patronatem Teatru im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie. Zadaniem aktorskim uczestników konkursu było wygłoszenie kilkuminutowych monologów przed aktorami teatru. Uczeń kl.Ib wcielił się w postać lisa Witalisa zaś uczennica kl. IIIb w narratora.

Wychowawczynie uczniów: kl. Ib – pani Dorota Irzyńska, kl. IIIb -pani Edyta Maścidło-Sączawa 

 

 


 

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

 

W ostatnich dniach kwietnia w Szkole Podstawowej nr 13

odbyło się rozstrzygnięcie V edycji Międzyszkolnego

Konkursu Plastycznego „Kukiełki, pacynki, marionetki”

pod patronatem Teatru Maska. Dzieci z klasy I b Nikola

Nowak i Natan Pociask oraz Marlena Jamioł z kl I c

odebrały  z rąk pani dyrektor tejże szkoły i dyrektora

Teatru Maska piękne dyplomy wraz z nagrodami.

OPIEKUNOWIE:

Renata Jakubek

Dorota Irzyńska

Więcej zdjęć w galerii.


 

Konkurs pięknego czytania

 

Karolina Kawa, uczennica klasy III b (wych. Edyta Maścidło-Saczawa) okazała się  najlepsza wśród uczniów klas I-III i wygrała eliminacje szkolne w konkursie pięknego czytania fragmentu książki H. Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy”. Tym samym będzie reprezentować naszą szkołę w konkursie „Poczytam Ci - VIII Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania” w SP 1 w Rzeszowie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

Sukces w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

 

Uczeń klasy Ib Karol Kwaśniewski

zdobył I miejsce

w ,,IV MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM NA ILUSTRACJĘ DO WIERSZA KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO”.

Organizatorem konkursu była SP Nr 6 w Rzeszowie.

opiekun: D. Irzyńska


 

Szkolne konkursy matematyczne

 

SZKOLNY  KONKURS  MATEMATYCZNY

KLAS II

 

I miejsce

Gabriela Szura kl. II a

Julia Juza  kl. II c

II miejsce

Weronika Międlar  kl. II c

III miejsce

Jakub Złonkiewicz  kl. II b

wyróżnienie

Marek Ozimek  kl. II a

 

Gratulujemy !

Organizator konkursu: Elżbieta Seroka

 


 

Szkolny Konkurs Matematyczny

KLAS III

 

I miejsce

Jakub Koper kl. III a

II miejsce

Karol Dudek kl. III c

III miejsce

Krzysztof Sękowski kl. III b

wyróżnienie

Artur Pałys kl. III a

 

Gratulujemy!

Organizator konkursu: Maria Lipska


 

Sukces drugoklasistów.

 

 Uczeń klasy II b

Filip  Jakubowski

otrzymał I miejsce

w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

,,Ja jako sportowiec"

zorganizowanym przez

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni.

Na konkurs wpłynęło ponad 740 prac z całej Polski.

W tym samym konkursie inny uczeń

tej samej klasy

Dawid  Tetlak

otrzymał wyróżnienie.

 

opiekun: Renata  Szyszka

Gratulujemy sukcesu!


 

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

 

 

  „LEŚNE OPOWIEŚCI - VII ”

HONOROWY PATRONAT - BURMISTRZ SĘDZISZOWA MAŁOPOLSKIEGO

      28. 04. 2016 r. w Szkole Podstawowej im. ks. Wł. Świdra w Czarnej Sędziszowskiej odbył się finał  Wojewódzkiego Konkursu " Leśne Opowieści". Uroczystość zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele Nadleśnictwa w Głogowie Młp., PZŁ okręg Rzeszów, parafii w Czarnej, powiatu ropczycko-sędziszowskiego, gminy Sędziszów Małopolski, zakładu Kruszgeo, OSP w Czarnej i RR w SP. Patronat nad finałem objął Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego Pan Bogusław Kmieć.

KLIKNIJ

W konkursie wzięło udział 87 szkół z terenu województwa podkarpackiego. Nadesłano ponad 400 prac plastycznych.

Agata Boratyn

uczennica kl. III b

zdobyła II miejsce

w kategorii klas I – III

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa


 

Szkolny konkurs plastyczny

 

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego

dla uczniów klas I - III

„My od Mieszka i Chrobrego”

tytuł Laureata

otrzymuje:

 

Sebastian Sądej z kl. III A

Karolina Hałas z kl. III B

Daria Bednarska z kl. III B

Patrycja Gierlak z kl. III B

Krzysztof Sękowski z kl. III B

Anna Rybczyk z kl. III B

Emilia Chmiel z kl. III C

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy

i życzymy dalszych sukcesów!

 

Szkolny organizator i jury:

E. Maścidło-Sączawa

ks. M. Stachnik

 


 

PODKARPACKIE KWIATY W RĘKODZIELE ARTYSTYCZNYM

 

W XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego

pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa

i Marszałka Województwa Podkarpackiego

TRADYCJE I ZWYCZAJE PODKARPACIA...I TY JESTEŚ CZĄSTKĄ

MOJEJ MAŁEJ OJCZYZNY

pod hasłem

„ Podkarpackie kwiaty w rękodziele artystycznym”

 wyróżnienie

zdobył

Jakub Koper z kl. III a

opiekun: Elżbieta Seroka

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !


 

 

PODKARPACKI KONKURS RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO.

 

W Podkarpackim Konkursie Rękodzieła Artystycznego

organizowanym przez

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 9 w Rzeszowie

uczennice naszej szkoły

zdobyły

nagrody główne

Daria Bednarska z klasy 3 b

( opiekun: Edyta Maścidło – Sączawa )

Oliwia Siarkowicz z klasy 3 a

( opiekun: Elżbieta Seroka)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !


 

 

Osiągnięcie w międzyszkolnym konkursie

 

Uczennica klasy Ib  Dominika Ochab

otrzymała wyróżnienie w I edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno –

Literackiego   ,,Co w gąszczu piszczy - czyli las i jego mieszkańcy”.

wych. Dorota Irzyńska

Gratulujemy!


 

3b znów zdobyła wszystkie nagrody ...

 

W wojewódzkim konkursie plastycznym
Urzędu Statystycznego
„Przygody Gustka w krainie liczb”
uczniowie klasy III b zdobyli :

 Emilia Sitarz – I miejsce
Oliwia Żmuda – II miejsce
Agata Boratyn – III miejsce

wyróżnienie
Daria Bednarska i Marcel Pałka

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

 

Międzyszkolny konkurs matematyczny -wyniki

 

Wyniki X Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego klas drugich „Główka pracuje i ...”.


18 maja 2016r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 2 (SP 12) w Rzeszowie odbył się X Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas drugich „Główka pracuje i...”, którego organizatorkami były: mgr Dorota Twardy, mgr Jolanta Murias, mgr Dorota Irzyńska, mgr Renata Jakubek.

Wzięło w nim udział 44 uczniów z 15 rzeszowskich szkół.

Po podsumowaniu wyników wyłoniono następujących laureatów:

 

I miejsce:

1. Philip Rudolf SP nr 1 – opiekun Janina Kubaszek

2. Mateusz Skoczyński SP nr 5 – opiekun Elżbieta Kuczma

 

II miejsce

1. Bartosz Bukowy SP nr 5 – opiekun Elżbieta Kuczma

2. Antonina Litwa SP nr 8 – opiekun Barbara Kamińska

3. Katarzyna Maciąg SP nr 8 – opiekun Barbara Kamińska

4. Jakub Wajda SP nr 13 – opiekun Beata Węgrzyn

5. Ludwik Goclik SP nr 23 – opiekun Agnieszka Łuc

6. Jan Rabiej SP nr 24 – opiekun Bożena Lubińska

 

III miejsce:

1. Anastazja Stanio ZSM nr 2 – opiekun Barbara Pałysiewicz

2. Miłosz Góral SP nr 3 – opiekun Aldona Siuta

3. Kajetan Pietrucha SP nr 8 – opiekun Bernardeta Głuszek

4. Maciej Guzek SP nr 11 – opiekun Agnieszka Świtalska

5. Natalia Urban SP nr 11 – opiekun Elżbieta Smola

6. Paweł Litwiniec SP nr 17 – opiekun Paulina Tutak

 

 

Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody i dyplomy.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.



Organizatorzy:

mgr Dorota Irzyńska

mgr Renata Jakubek

mgr Jolanta Murias

mgr Dorota Twardy
 
Więcej zdjęć w galerii.

 

 

Międzyszkolny konkurs recytatorski

 

 

 

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Cztery Pory Roku” organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 23 w Rzeszowie.


I miejsce:

Wiktoria Świeboda kl. III b – wych. Edyta Maścidło-Sączawa

Magdalena Bochenek kl. II c – wych. Zofia Szpunar


II miejsce

Wojciech Jarmoła kl. III a – wych. Elżbieta Seroka


III miejsce:

Karol Baran kl. I a – wych. Dorota Twardy


Gratulujemy !

 

 

Więcej zdjęć w galerii.

 


 

 

Sukcesy 3b...

 

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

,,W zdrowym ciele zdrowy duch”

pod hasłem

„Ruch jest naszym przyjacielem”

zorganizowanym przez SP 17 w Rzeszowie

Nagrodę Główną

otrzymała

Karolina Kawa, kl. 3B

Wyróżnienie

zdobyły uczennice kl. 3B

Agata Boratyn

Daria Bednarska

Oliwia Żmuda

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa


 

 

Kolejny sukces uczennicy III b

 

W VIII MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ARTYSTYCZNYM

„ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II – PAPIEŻ MIŁOSIERDZIA”

zorganizowanym przez SP 11 w Rzeszowie

II miejsce

zdobyła

Karolina Kawa

z klasy III B

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

W konkursie wzięło udział 62uczniów z 16 rzeszowskich szkół.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej zdjęć w galerii.


 

Konkurs Ekologiczny

 

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU
EKOLOGICZNEGO EKO-PLANETA

W konkursie prac indywidualnych
pt.: ,,Drzewa i krzewy w Polsce”


wyróżnienie otrzymali:
Anna Baran z  klasy 5d,
(opiekun: Dorota Rusin)

Hubert Byczyński z klasy 5c,
(opiekun: Dorota Rusin)

Weronika Dzierżak z klasy 6a
(opiekun: Krystyna Pietrzak)

W konkursie testowym
wynik bardzo dobry i wyróżnienie otrzymała:


Zuzanna Pater z klasy 5d
(opiekun: Dorota Rusin)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

Konkurs Plastyczny.

 

W V Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pod hasłem
„KUKIEŁKI, MARIONETKI, PACYNKI”
pod patronatem Teatru „Maska”
zorganizowanym przez
Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3 w Rzeszowie
Karolina Kawa
uczennica klasy III b
zdobyła
wyróżnienie
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

opiekun: Edyta Maścidło-Saczawa


 

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY PANGEA

 

BARTŁOMIEJ JUCHA uczeń kl. VI b

znalazł się wśród najlepszych w Polsce młodych matematyków

W dniu 29 kwietnia 2016 r. wziął udział w etapie finałowym konkursu w Warszawie.

Do Warszawy przybyło ponad tysiąc najlepszych matematyków z Polski z opiekunami.

Bartek do Warszawy pojechał pod opieką p. Aliny Mazery.

Uczniowie pisali testy w 9 kategoriach wiekowych.

Wyniki etapu finałowego zostaną ogłoszone na stronie internetowej: www.pangea.edu.pl

Bartkowi gratulujemy, trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów matematycznych!!!

Więcej o sukcesach naszych młodych matematyków w bieżącym roku szkolnym w zakładce MATMANIAK.


 

 

Szkolny konkurs ortograficzny

 

 

 

Zwycięzcy szkolnego konkursu ortograficznego

 

dla uczniów klas trzecich:

 

 

 

I  miejsce -

 

Emilia Głowacka kl. III a

 

 

 

II miejsce -

 

Oliwia Dziwisz  kl. III a

 

Karol Dudek  kl. III c

 

 

 

III miejsce -

 

Julia Stachyra  kl. III c

 

 

 

Wyróżnienie -

 

Anna Majewska kl. III a

 

 

 

Trzech pierwszych uczniów weźmie udział

 

w  Międzyszkolnym Konkursie ,,Ortograficzna Corrida".

 

 

 

Organizatorzy:

 

mgr Zofia   Szpunar

 

mgr Renata Szyszka

 


 

Wojewódzki konkurs ekologiczny

 

W XV Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym

pod hasłem:

„Czyste podkarpackie środowisko – to najlepsze uzdrowisko”

pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty

organizowanym przez Zespół Szkół w Rudnej Wielkiej

w kategorii klas II i III

w konkursie literackim

„ Portret szczęśliwego owocu i warzywa prozą opisany”

wyróżnienie zdobyła

Anna Majewska z klasy III a

Gratulujemy !

 opiekun Elżbieta Seroka


 

WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

 

W dniu 23. 04. 2016 r.  w Szkole Podstawowej nr 27 odbył się

 XVIII Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

  Uczniowie z woj. podkarpackiego zaprezentowali ponad 50 utworów

 Z naszej szkoły w konkursie udział wzięli:

Agata Boratyn kl. III b- (j. niemiecki  „Grün, grün, grün sind alle meine Kleider“)  Karolina Połowniak kl. IV b- (j. angielski „ You Raise Me Up” ) Zuzanna Burnus kl. Vd – (j,angielski My Heart Will Go On”) - SOLIŚCI

Bartosz Gniewek, Filip Gniewek, Michał Hajduk, Bartosz Łapkowski, Karolina  Marszałek, Kamil Pawlus, Jakub Połowniak i Szymon Popkiewicz – (j niemiecki –“Sieben Zwerge- ein Song”  ) ZESPÓŁ

 

W kategorii klas I- III

I MIEJSCE- AGATA BORATYN KL. III B

W kategorii klas IV-VI

III MIEJSCE -  KAROLINA POŁOWNIAK KL. IVB

WYRÓŻNIENIE: ZUZANNA BURNUS KL. VD

 

Uczniów przygotowywały panie : mgr Elżbieta Gałuszka i mgr Marta Pilch

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów muzycznych i językowych.

Więcej zdjęć w galerii.


 

Laureaci Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla klas II

 

Konkurs został przeprowadzony 20 kwietnia 2016 roku.

I miejsce

Mateusz Kuźniar - klasa IIb

Oliwia Pociask - klasa IIc

II miejsce

Magdalena Bochenek - klasa IIc

Julia Grabicka - klasa IIa

III miejsce

Gabriela Szura  - klasa IIa

wyróżnienie.

Marek Ozimek - klasa IIa

 

Gratulujemy!

Organizatorzy konkursu: Dorota Irzyńska i Dorota Janiszewska


 

Konkurs ekologiczny.

 

WYNIKI KONKURSU EKOLOGICZNEGO KLAS I - III (ETAP SZKOLNY)

 
1. SZYMON BARAN - 25 p.         kl.I B
2. OLIWIA DZIWISZ - 24 p.        kl.III A
3. EMILIA GŁOWACKA - 24 p.     kl.III A
 
 
4. KAROLINA KAWA - 23 p.        kl.III B
5. KAROL DAŃCZAK  - 23 p.       kl.I B
6. NATALIA TRACZ - 23 p.         kl.I B
7. KAROL DUDEK - 21 p.            kl.III C
8. JAKUB BARNAŚ - 21 p.           kl.I B
9. JAKUB KOZŁOWSKI - 19 p.      kl.III C
10. NATAN POCIASK - 18 p.        kl.I B
11. RÓŻA MIKOŁAJEWICZ -18 p.  kl.III C
12. NIKOLA KORPYTA - 16 p.      kl.III A
13. KACPER BALAWENDER - 16p.  kl.III A
14. MICHAŁ MACH   - 14 p.         kl.III C
 
TRZY OSOBY Z NAJLEPSZYMI WYNIKAMI BĘDĄ REPREZENTOWAĆ NASZĄ SZKOŁĘ W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM ,, I TY MOŻESZ ZOSTAĆ EKOLOGIEM" W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 13
 
GRATULUJEMY!!!
ORGANIZATOR ETAPU SZKOLNEGO
mgr JOLANTA MURIAS

 

Wyniki konkursu fotograficznego.

 

Uczennica klasy II b
MARTYNA  TETLAK
 
otrzymała I miejsce
w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym
,,MÓJ   PUPIL"
 
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 28
w Rzeszowie.
               
Ogółem na konkurs wpłynęło 105 prac.
Gratulujemy!
opiekun: Renata Szyszka
 
 

 

 

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ EKOLOGIEM

 

21 kwietnia 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 13 odbyło się rozdanie nagród i dyplomów uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki
w XVI MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ EKOLOGIEM

zorganizowanym pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa.

Nagrody z naszej szkoły zdobyli:

Szymon Baran kl. I b wyróżnienie specjalne (część teoretyczna)

(opiekun: Dorota Irzyńska)

Julia Grabicka kl. II a  III miejsce (część plastyczna)

(opiekun: Maria Lipska)

Nataniel Nicpoń kl. III b wyróżnienie (część plastyczna)

(opiekun: Edyta Maścidło Sączawa)

Agata Boratyn kl. III b wyróżnienie (część plastyczna)

(opiekun: Edyta Maścidło Sączawa)

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

Konkursy międzyszkolne - wyniki.

 

Uczniowie naszej szkoły

w konkursie międzyszkolnym plastycznym

„Znaczek z dalekiej podróży – Europa”

zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 17 w Rzeszowie

otrzymali:

Nagrodę główną

Martyna Tetlak z kl. 2b

opiekun: Renata Szyszka

Agata Boratyn z kl. 3b

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

 

Wyróżnienie

Eryk Świeboda z kl. 2b

opiekun: Renata Szyszka

 

Emilia Sitarz z kl. 3b

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcia w galerii

 


 

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

KARTKA WIELKANOCNA O NIETYPOWYM KSZTAŁCIE

zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11 w Rzeszowie

I miejsce

zdobyła uczennica naszej szkoły

Julia Grabicka kl. II a

(opiekun: Maria Lipska)

II miejsce

zdobył uczeń naszej szkoły

Jakub Barnaś kl. I b

(opiekun: Dorota Irzyńska)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcia w galerii


 

Szkolny konkurs plastyczny.

 

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego

z okazji

Światowego Dnia Wody

 

Laureata w kategorii klas I – III otrzymuje:

 

Karolina Kawa z kl. III B

Agata Boratyn z kl. III B

Aleksandra Polek z kl. II C

Patrycja Gierlak z kl. III B

 

Laureata w kategorii klas IV– VI otrzymuje:

 

Zuzanna Rutkowska z kl. V d

Hubert Byczyński z kl. V c

Zuzanna Burnus z kl. Vd

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy

i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Szkolny organizator i jury:

E. Maścidło-Sączawa

K.Pietrzak

D. Rusin


 

Matematyczne Preteksty - wyniki.

 

Wyniki II etapu Ogólnopolskiego Konkursu

„ Matematyczne Preteksty”

 

kategoria SP 1 ( klasy pierwsze )

 

1. miejsce

 Baran Szymon  kl. I b

 

2. miejsce

 Baran Franciszek  kl. I d

Baran Karol   kl. I a

 

wyróżnienie

I a

 Turosz Julia

 

I b

Barnaś Jakub

Dworak Milena

Gazdowicz Michał

Kołodziej Anna

Nowak Kinga

Ochab Dominika

Palkij Igor

 

I c

Golec Maja

Mielniczek Eliza

Pytlak Bartosz

 

I d

Kalandyk Julia

Szetela Norbert

 

kategoria SP 2 ( klasy drugie)

 

3. miejsce

Ozimek Marek  kl. II a

 

wyróżnienie

II a

Grabicka Julia

Lubecki Kacper

Mielniczek Patryk

Szura Gabriela

 

kategoria SP 3 (klasy trzecie)

 

wyróżnienie

Koper Jakub  kl. III a

 

Gratulujemy sukcesów!

 

Zapraszam do udziału w następnej edycji konkursu!

Szkolny koordynator: Elżbieta Seroka

 


 

Konkurs poetycki - SKO.

 

W marcu 2016 r.w naszej szkole zorganizowany został konkurs poetycki na temat Szkolnej Kasy Oszczędności. W konkursie udział wzięli uczniowie z klas I – III, będący członkami Szkolnej Kasy Oszczędności. Zadaniem uczestników konkursu było zredagowanie krótkiego wiersza na temat SKO. Dzieci w swych pracach wykazały się niezwykłą kreatywnością oraz pomysłowością. Spośród otrzymanych prac wyłonione zostały I, II oraz III miejsce. Zwycięzcom konkursu podziękowano i wręczono nagrody.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii szkolnej, prezentujących prace oraz ich autorów.
W niniejszym konkursie przyznano następujące miejsca:


I miejsce – Karol Baran kl. I a
II miejsce – Natalia Tracz kl. I b
III miejsce – Michał Kwiatkowski kl. III a


 

Osobiście segreguję.

 

WYRÓŻNIENIE

w konkursie wojewódzkim LOP pt. "Osobiście segreguję"
zorganizowanym w ramach międzynarodowego projektu - WE-NET Working for Environmentally Educated Towns w ramach programu Europe for Citizens

otrzymali:

 

 Agata Boratyn,

Wiktoria Świeboda,

Sara Jarema,

Patrycja Gierlak,

Oliwia Żmuda,

Karolina Kawa,

Emilia Sitarz,

Dawid Dworak,

Dawid Cisek,

Daria Bednarska,

Anna Rybczyk,

Klaudia Korbecka

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

 

Wyniki konkursu.

 

Wyniki szkolnego konkursu z okazji
Światowego Dnia Wody
organizowanego przez Szkolne Koło LOP
na najliczniej ubraną klasę w kolorze niebieskim

 

 

I miejsce zdobyła klasa 1d, 2c, i 3b
II miejsce - klasa 3a,
III miejsce - 4a i 6b        

Gratulujemy wygranej i  dziękujemy wszystkim
za włączenie się do akcji!

opiekun Szkolnego Koła LOP: Dorota Rusin


 

 

Sukces uczennicy kl.6a!

 

Weronika Dzierżak

uczennica klasy 6a zdobyła

II miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim 

„Poetycka Księga Imion” 

zorganizowanym przez Filię nr 6 Wojewódzkiej

i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowiez okazji

Światowego Dnia Poezji

opiekun: Grażyna Kadłuczka

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

 

Wyniki konkursu.

 

 

 

Wyniki konkursu czytelniczego

 

„Na ferie z książką”

 

Przed feriami biblioteka szkolna ogłosiła konkurs czytelniczy pod hasłem: „Na ferie z książką”.

 

Celem konkursu było zachęcenie uczniów naszej szkoły do czytania książek oraz zapoznanie ich z nowościami, o które wzbogaciła się nasza biblioteka w ramach realizacji programu „Książki naszych marzeń”.

 

W akcji wzięły udział wszystkie klasy, a wyniki przedstawiają się następująco:

 

W kategorii: Klasy I-III:

 

1 miejsce -  klasa – 1c

 

2 miejsce – klasa – 2c

 

3 miejsce -  klasa – 2b

 

W kategorii: Klasy IV -VI:

 

1 miejsce -  klasa – 5d

 

2 miejsce – klasa – 4a

 

3 miejsce -  klasa – 6a

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w czytelnictwie.

 

G. Kadłuczka

 


 

 

Konkurs "Omnibus".

 

11 marca 2016r. w klasie 3b został przeprowadzony konkurs „Omnibus”. Wygrała Karolina Kawa,

dlatego będzie reprezentowała swoją klasę w  konkursie międzyszkolnym

o tej samej nazwie.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Organizator i opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa


 

 

SZKOLNY KONKURS MITOLOGICZNY.

 

7 marca 2016 r. odbył się Szkolny konkurs mitologiczny, przygotowany przez p. E. Wąs i p. A. Wolską.

Jego laureatami zostali Krzysztof Pater i Emilia Borcz z kl. 5c.

Będą oni reprezentowali naszą szkolę w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym ,który odbędzie się 17 marca 2016 r.  w Szkole Podstawowej nr 17 w Rzeszowie.

Gratulujemy.


 

Konkurs Recytatorski

 

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego

„ Poeci dzieciom”

zorganizowanego przez

Szkołę Podstawową nr 24 w Rzeszowie.

Nagrodę zdobyła

Magdalena Bochenek z kl. II c

opiekun: Zofia Szpunar

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !


 

Matematyczne Preteksty.

 

Wyniki I etapu Ogólnopolskiego konkursu

 

MATEMATYCZNE PRETEKSTY

 

Uczniowie zakwalifikowani  do II etapu konkursu.

 

kategoria SP1 ( klasy pierwsze)

1 a

Baran Karol

Turosz Julia

1 b

Barnaś Jakub

Baran Szymon

Dworak Milena

Gazdowicz Michał

Kołodziej Anna

Nowak Kinga

Ochab Dominika

Palkij Igor

1 c

Golec Maja

Mielniczek Eliza

Pytlak Bartosz

1 d

Baran Franciszek

Kalandyk Julia

Szetela Norbert

 

karegoria SP2  ( klasy drugie)

2 a

Grabicka Julia

Lubecki Kacper

Mielniczek Patryk

Ozimek Marek

Szura Gabriela

2 b

Kucharska Oliwia

Tetlak Dawid

Tetlak Martyna

2 c

Grochal Piotr

 

kategoria SP3 ( klasy trzecie )

3 a

Koper Jakub

 

kategoria SP4  (klasy czwarte)

4 b

Picur Kacper

Pluta Karolina

 

kategoria SP6  (klasy szóste)

6 a

Pytlak Natalia

 

Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu

i życzę powodzenia w finale  !

 

Szkolny koordynator: Elżbieta Seroka


 

 

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego.

 

 

 

 

 

Namaluj ulubioną kolędę”

 

zorganizowanego przez

 

Szkołę Podstawową nr 16 w Rzeszowie.

 

 

 

Pierwszą nagrodę otrzymała:

 

Wiktoria Świeboda z kl. 3b

 

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

 

 

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

 


 

Wyniki II Międzyszkolnego Konkursu.

 

 „Mój pomysł na ilustrację do ulubionej książki”.

 

Konkurs dla uczniów szkół podstawowych Rzeszowa zorganizowała biblioteka szkolna Zespołu Szkół Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi.

Wpłynęły 203 prace z 14 szkół.

 

Wyróżnienie otrzymała:

Boratyn Agata, kl. 3b

 opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

 

 

Anioły, Aniołki...

 

W XII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym


„ANIOŁY, ANIOŁKI ANIOŁECZKI I ICH ZIEMSKIE WYCIECZKI

ANIOŁY W DRODZE”

zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Rzeszowie

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Rzeszowie

pod patronatem

Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej

w Rzeszowie

nagrodę

zdobyła uczennica naszej szkoły

Amelia Praszyńska kl. II a

(opiekun: Maria Lipska)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


 

 

Konkursy plastyczne.

 

WYNIKI  VI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„RYSOWANE WIERSZYKI”

POD HONOROWYM PATRONATEM

PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY

pod hasłem „Anielskie wiersze”

zorganizowanego przez SP 17 w Rzeszowie

 

LAUREACI:

 

Agata Boratyn, kl. 3b

Marcel Pałka, kl. 3b

Opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


 

Wyniki wojewódzkiego

KONKURSU PLASTYCZNEGO

organizowanego przez Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt

w ramach Akcji ,,Pomóżmy zwierzakom 2015”

 

Laureaci:

 

Hubert Byczyński  kl.5c

(opiekun : mgr Dorota Rusin)

Oliwia Żmuda   kl. 3b

Sara Jarema kl. 3b

Agata Boratyn kl. 3b

Wiktoria Świeboda kl. 3b

Patrycja Gierlak kl. 3b

(opiekun : mgr E. Maścidło- Sączawa)

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


 

 

Sukces ucznia I a.

 

 

 

Karol Baran

 

uczeń kl I a zdobył

 

I miejsce

 

w Międzyszkolnym Konkursie Kaligraficznym

 

"Pięknie Piszę ..."

 

organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11 w Rzeszowie
opiekun: Dorota Twardy

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 


 

 

 

Wyniki konkursu.

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU NA WYKONANIE STROIKA BOŻONARODZENIOWEGO

I MIEJSCE:

1.DARIA BEDNARSKA KL.3B

2.MIŁOSZ BĄK KL.5D

 

II MIEJSCE:

1.WIKTORIA KULA KL.6C

   BARBARA WITOWICZ KL.6C

   ZOFIA WIĘCEK KL.6C

2.ALEKSANDRA POLEK KL.2C

 

III MIEJSCE:

1.MARTYNA MAJDAŃSKA KL.1D

2.UCZNIOWIE KLASY 5C

3.DOMINIKA BOBER KL.6A

 

 

WYRÓŻNIENIA:

1.JULIA KOZAK KL.5D

2.ZUZANNA PATER KL.5D

3.ALEKSANDRA I MICHAŁ OBACZ KL.4A,6B

4.KYRIAKOS GEORGOULAKOS KL.3

5.MAGDALENA BOCHENEK KL.2C

6.OLIWIA KOŚCIÓŁEK, ALEKSANDRA OTTO KL.5B

7.AMELIA LISAK KL.1D

8.KAROLINA SOJKA KL.1

9.DOMINIKA OCHAB KL.1B

10. FRANCISZEK BARAN KL.1D

11. ZUZANNA WALAT KL.5A

12. WERONIKA MAGNUCKA KL.1D

13. NATALIA TRACZ KL. 1B

GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ!!!

NAGRODY I DYPLOMY BĘDĄ WRĘCZONE NA APELU POSUMOWUJĄCYM PRACĘ W   I  SEMESTRZE

 


 

 

Sukcesy naszych uczniów.

 

Kyriakos Georgoulakos
uczeń klasy IIIb
otrzymał
II miejsce
w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
"Ozdoby choinkowe w stylu eko"
zorganizowanym przez
Zespół Szkół nr 8 w Rzeszowie.

opiekun: E. Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


 

Uczennice z naszej szkoły z kl. VIa Natalia Pytlak (I miejsce) i Weronika Dzierżak (III miejsce) w ramach I etapu konkursu ,,Obszary chronione województwa Podkarpackiego” znalazły się w gronie 5 najlepszych prac (prezentacja multimedialna). Uczennice zakwalifikowały się do II etapu konkursu, który odbędzie się 28.01.2016.

 

Opiekun: Krystyna Pietrzak

 


 

W konkursie plastycznym „12 twarzy natury” organizowanym przez Stowarzyszenie Ekoskop w ramach projektu „Alarm dla bioróżnorodności Podkarpacia” uczennice z naszej szkoły Weronika Dzierżak (6a) autorka pracy dedykowanej jesieni  zajęła I miejsce, a uczennice Dominika Bober (6a) i Natalia Tyzak (5c) zdobyły wyróżnienie.

 

Opiekunowie: Krystyna Pietrzak, Dorota Rusin

 


 

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego

 

II miejsce:

Karolina Kawa
uczennica klasy III b

op. Edyta Maścidło-Sączawa
 
III miejsce:

Kyriakos Georgoulakos
uczeń klasy III b

op. Edyta Maścidło-Sączawa

 

wyróżnienie:

Karol Dudek
uczeń klasy III c

op. Dorota Janiszewska

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


 

 


 

W V  Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pod hasłem

„Ozdoby choinkowe w obrazach”

organizowanym przez Szkołę Podstawową nr17 pod patronatem Wojewódzkiej i

Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie uczniowie naszej szkoły zdobyli:

Wyróżnienie (kategoria klasa 1-3 – prace płaskie)

Jakub Zych –kl. 1a

(opiekun: p. Dorota Twardy)

Wyróżnienie (kategoria klasa 1-3 – prace przestrzenne)

Anna Majewska –kl.3a

(opiekun p. Elżbieta Seroka)

 

Nagrodę  Specjalną WiMBP w Rzeszowie (kategoria klasa 4-6- prace przestrzenne)

Barbara Witowicz –kl. 6c

(opiekun: p. Grażyna Kadłuczka)

I miejsce (kategoria klasa 4-6- prace  przestrzenne)

Daria Grzywacz – kl.4b

(opiekun: p. Elżbieta Gałuszka)

Wyróżnienie

Natalia Pytlak – kl. 6a

(kategoria klasa 4-6- prace przestrzenne)

(opiekun p. Grażyna Kadłuczka)

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcia z uroczystości rozdania nagród można obejrzeć w galerii. 

 

 
Karolina Kawa
 
uczennica kl IIIb
 
zajęła I miejsce
 
w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
 
"Wyjątkowa pszczoła"
 
zorganizowanym przez SP17 w Rzeszowie

opiekun: E. Maścidło-Sączawa

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 

 


 

W konkursie pod hasłem

„MÓJ LAS”

organizowanym przez

Zarząd Okręgu Podkarpackiego LOP

pod patronatem

Stowarzyszenia Inżynierów i Techników

Leśnictwa i Drzewnictwa

Zarządu Głównego

LOP Zarządu Głównego

uczniowie naszej szkoły

zdobyli:

 

3 miejsce

Filip Biegaj – kl. II a

(opiekun: Maria Lipska)

 

wyróżnienie  

Jakub Płaneta – kl. III a

( opiekun: Elżbieta Seroka )

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


 

 

Wyniki konkursu.

 

22 stycznia 2016 roku w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa przy ul. 3 Maja odbyło się uroczyste podsumowanie II edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Pocztówka z Rzeszowa” pod hasłem „RZESZOWSKIE ULICE”

Laureatów konkursu wraz z opiekunami powitała Pani dyrektor Galerii Fotografii Irena Gałuszka. Przybyli goście zapoznali się z historią reprezentacyjnej ulicy naszego miasta, obejrzeli prezentację z archiwalnymi widokami ul. 3 Maja.

Pani dyrektor SP 1 Teresa Kunecka wręczyła nagrodzonym i wyróżnionym dzieciom pamiątkowe dyplomy i upominki.

Martyna Sieniawska

uczennica kl. IIIb

otrzymała wyróżnienie

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Po zakończeniu części oficjalnej przyszedł czas na oglądanie pięknych pocztówek wykonanych przez uczniów z 18 placówek. Były pamiątkowe zdjęcia, niektórzy mieli okazję odpowiedzieć na pytania dziennikarza Polskiego Radia Rzeszów.

Wystawę pokonkursową będzie można oglądać do końca stycznia w budynku SP-1.

Więcej zdjęć na stronie SP1


 

Szkolny konkurs kolęd.

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD,

,,HEJ KOLĘDA! KOLĘDA!”,

KTÓRY ODBYŁ SIĘ 15.01.2016 R.

 

W KATEGORII INDYWIDUALNEJ:

 

I miejsce:

Zuzanna Burnus kl.Vd

Karolina Połowniak kl.IVb

 

II miejsce:

Karolina Mikrut kl.VIa

 

III miejsce:

Alicja Kobiernik kl.VIa

Bartosz Łapkowski kl.VIb

 

WYRÓŻNIENIE:

1.Zuzanna Jurasz kl.IVb

2.Anna Skrobacz kl.IVb

3.Klaudia Wasylów kl.VIa

 

W KATEGORII ZESPOŁOWEJ:

 

I miejsce:

Anna Wróbel kl.VIb,

Julia Jurasz kl.VIc,

Paulina Pudło kl.VIc

 

II miejsce:

Agnieszka Prościak kl.VIc,

Wiktoria Tatara kl.VIc,

Anna Ruszel kl.VIc,

Aleksandra Michno kl.VIc,

Barbara Witowicz kl.VIc

Kinga Pukas kl.VIc

 

III miejsce:

1. Jakub Połowniak kl.VIb,

Kacper Saj kl.VIb, 

2. Zuzanna Pater kl.Vd

Krzysztof Pater kl.Vc

 

 

WYRÓŻNIENIE:

 

 1.Urszula Augustyn kl.VIb, Karolina Marszałek kl.VIb,

 2.Oliwia Forrest kl.Va, Magdalena Leśniak kl.Va, Wiktoria Łoza kl.Va

3. Wanesa Górka kl.Vb, Wiktoria Koszałka kl.Vb, Martyna Rutkowska kl.Vb

i Julia Stolarska kl.Vb

 

                                            Organizatorzy:

                                            Elżbieta Gałuszka

                                            Małgorzata Zegar


 

Wojewódzki Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

 

Kyriakos Georgoulakos
uczeń klasy IIIb
otrzymał
wyróżnienie
w XXIII Wojewódzkim Konkursie

Szopek Bożonarodzeniowych

zorganizowanym przez
Gimnazjum nr 8

pod patronatem Akcji Katolickiej

Diecezji Rzeszowskiej.

opiekun: E. Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

Biblijny konkurs plastyczny.

 

Wyniki szkolnego

BIBLIJNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„Bądźcie miłosierni, jak Ojciec Wasz jest miłosierny”

(Łk 6,36)

 

Laureaci:

Karol Baran

Wojciech Żak

Mateusz Kuźniar

Magdalena Bochenek

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Szkolny organizator i jury:

E. Maścidło-Sączawa

R. Szyszka

ks. T.Kołodziej

 

Rzeszów, 12.01.2016r.


 

Bombka Bożonarodzeniowa.

 

W VII Międzyszkolnym Konkursie Dziecięcej Twórczości Plastycznej
 pod hasłem:

„BOMBKA BOŻONARODZENIOWA”

zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 6 w Rzeszowie

uczniowie naszej szkoły zdobyli:

nagrodę:

Jakub Barnaś kl. I b

(opiekun: Dorota Irzyńska)

wyróżnienie:

Kalina Sojka kl. I b

(opiekun: Dorota Irzyńska)

wyróżnienie:

Gabriela Szura kl. II a

(opiekun: Maria Lipska)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 Więcej zdjęć w galerii.


 

Wyniki konkursu.

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU NA WYKONANIE STROIKA BOŻONARODZENIOWEGO

I MIEJSCE:

1.DARIA BEDNARSKA KL.3B

2.MIŁOSZ BĄK KL.5D

 

II MIEJSCE:

1.WIKTORIA KULA KL.6C

   BARBARA WITOWICZ KL.6C

   ZOFIA WIĘCEK KL.6C

2.ALEKSANDRA POLEK KL.2C

 

III MIEJSCE:

1.MARTYNA MAJDAŃSKA KL.1D

2.UCZNIOWIE KLASY 5C

3.DOMINIKA BOBER KL.6A

 

 

WYRÓŻNIENIA:

1.JULIA KOZAK KL.5D

2.ZUZANNA PATER KL.5D

3.ALEKSANDRA I MICHAŁ OBACZ KL.4A,6B

4.KYRIAKOS GEORGOULAKOS KL.3

5.MAGDALENA BOCHENEK KL.2C

6.OLIWIA KOŚCIÓŁEK, ALEKSANDRA OTTO KL.5B

7.AMELIA LISAK KL.1D

8.KAROLINA SOJKA KL.1

9.DOMINIKA OCHAB KL.1B

10. FRANCISZEK BARAN KL.1D

11. ZUZANNA WALAT KL.5A

12. WERONIKA MAGNUCKA KL.1D

13. NATALIA TRACZ KL. 1B

GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ!!!

NAGRODY I DYPLOMY BĘDĄ WRĘCZONE NA APELU POSUMOWUJĄCYM PRACĘ W   I  SEMESTRZE

 


Szkolny Konkurs Recytatorski

 

27 listopada 2015 r. odbył się naszej szkole konkurs recytatorski pod hasłem:  „Polska ojczyzna nasza”. Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach: dla klas I – III oraz klas IV – VI. Gościnnie wystąpili również uczniowie klasy „0”.
Tegoroczny konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza w klasach I – III. Wystąpiło 60 recytatorów, których występy oceniało jury w składzie: Pani Dyrektor mgr Maria Żmijowska, Pani mgr Dorota Twardy, Pani mgr Joanna Brągiel, Pani mgr Ewa Wąs.
Uczniowie wszystkich kategorii: klasy „0”, klas I – III, klas IV – VI prezentowali bardzo wysoki poziom. W czasie recytacji uczniowie prezentowali swoje utwory, nie tylko o tematyce patriotycznej ale również opiewali piękno krajobrazu polskiego i ciekawych zakątków.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM ZA UDZIAŁ W KONKURSIE.

Wyniki konkursu:

Klasa „0”


Wyróżnienie:
Julia Garbiec
Zuzanna Buż

Klasy I – III


I miejsca:
Kacper Balawender kl. III a
Magdalena Bochenek kl. II c
Anna Majewska kl. III a

II miejsca:
Karol Baran kl. I a
Aleksandra Polek kl. II c
Oliwia Pociask kl. II c

III  miejsca:
Lilianna Biesiadecka kl. I d
Natalia Tracz kl. I b
Wiktoria Świeboda kl. III b

Wyróżnienia:
Michał Kwiatkowski kl. III a
Anna Rybczyk kl. III b
Aleksandra Bobek kl. III c
Emilia Głowacka kl. III a
Natan Pociask kl. I b
Dawid Brąś kl. I a
Norbert Szetela kl. I d

 

Klasy IV – VI


I miejsca:
Anna Skrobacz kl. IV b
Jakub Cyprys kl. IV b

II miejsca:
Weronika Dzierżak  kl. VI a
Kacper Picur kl. IV b

III miejsca:
Zuzanna Trojanowska kl. IV a
Tomasz Gołąbek kl. V a

 

Więcej zdjęć w galerii.


 

Wyniki konkursu klas I.

 

Wyniki konkursu plastycznego dla uczniów klas I

„Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej”

Na konkurs wpłynęły 54 prace. Komisja, w składzie: p. Elżbieta Gałuszka,  p. Renata Jakubek i p. Grażyna Kadłuczka, nagrodziła te, które były wykonane samodzielnie oraz wyróżniły się pomysłowością i starannością.

 

Autorzy wyróżnionych prac:

 

Klasa Ia:

Karol Baran

Oliwia Grzebień

Zuzanna Hałucha

Kacper Hul

Adam Marczak

 

 Klasa Ib:       

Milena Dworak

Michał Gazdowicz

Karol Kwaśniewski

Kinga Nowak

Dominika Ochab

Kalina Sojka

 

Klasa Ic:                                                                      

Marlena Jamioł

Bartosz Pytlak

Lena Wojtuń

 

Klasa Id:

Maja Mazurkiewicz

 

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratuluję i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach bibliotecznych!

Organizator: Grażyna Kadłuczka


 

 

 

Wyniki konkursu.

 

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze
Międzyszkolny Oddział
w Przeworsku
przyznał:

wyróżnienie I stopnia
dla
Nikoli Magiery - kl.3b

wyróżnienie
dla
Kyriakosa Georgoulakosa
- kl.3b
Aleksandry Ziarnik
- kl.3b
Oliwii Siarkowicz - kl.3a

w Konkursie Plastycznym
"Magiczne Miasto Rzeszów"

opiekunowie: E.Maścidło-Sączawa i E.Seroka

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Nabór 2021/2022

 

 

E- Dziennik

 

 

OFFICE 365

 

Projekt "Od przedszkolaka..."

 

 

Ogłoszenia

 

Opłaty za obiady proszę przelewać na rachunek bankowy

nr  38 1020 4391 0000 6502 0187 3355

do dnia 10 każdego miesiąca: - imię i nazwisko dziecka, szkoła  za m-c … ,- kwota …..

Całkowity koszt obiadów za miesiąc maj 2021 r. wynosi 80 zł.

Tylko uczniowie klas 1-3

Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat zgodnie z kwotą widniejącą na tablicy

Listy imienne uczniów korzystających z posiłków oraz informację
nt. odpisów w danym okresie rozliczeniowym można uzyskać
w sekretariacie szkoły,  sekretariacie przedszkola lub pod 
nr. tel. 177482410, 177483235.

 

Paski z kwotą do zapłaty, będą rozdawane dzieciom podczas obiadów.

 

(97)

Lepsza Szkoła

 

 

 

 

Godziny lekcyjne

   
 
Lp. Czas
lekcyjny
Czas
przerwy
 1.  8.00-8.45  5 min
 2. 8.50-9.35  10 min
 3. 9.45-10.30  10 min
 4. 10.40-11.25  15 min
 5. 11.40-12.25  15 min
 6.  12.40-13.25  10 min
 7. 13.35-14.20  10 min
 8. 14.30-15.15  5 min
 9. 15.20-16.05  5 min

 

Licznik odwiedzin

1621945
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni weekend
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Razem
341
950
7419
1607779
29459
32423
1621945

Your IP: 34.207.230.188
Server Time: 2021-11-29 10:50:18