Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Rzeszowie


2017/2018

 

 

Najlepszy matematyk w szkole

 

Uczeń klasy 6b - Kacper Picur

został finalistą Konkursu z Matematyki

organizowanego przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty

oraz laureatem Międzynarodowego Konkursu

Kangur Matematyczny 2018

- test rozwiązał bezbłędnie -

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!


 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

DLA UCZNIÓW KLAS DRUGICH


I MIEJSCE

Anastazja Bukała   kl.2b

Oliwia Kwiatkowska  kl.2a

II MIEJSCE

Eliza Pastuła  kl.2a

III MIEJSCE

Jeremiasz Pelczar kl.2a

WYRÓŻNIENIE

Ewa Sochacka  kl.2a

Kacper Kijanka  kl.2b

 

GRATULUJEMY !

    

Organizatorzy:

mgr Zofia Szpunar

mgr Renata Jakubek


 

 

Michał Grzywacz

zdobył wyróżnienie

w międzyszkolnym  konkursie plastycznym

''Narysuj mi wiersz"

- ilustracja do wybranego wiersza Michała Rusinka.

Konkurs zorganizowała WiMBP w Rzeszowie.

Szkolny koordynator konkursu: Grażyna Kadłuczka

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


  

 

KANGUR MATEMATYCZNY 2018

 

LAUREAT:       

KACPER PICUR – KLASA 6B

 

BARDZO DOBRY WYNIK:      

 

SZYMON BARAN – KLASA 3B

MAGDALENA BOCHENEK – KLASA 4C

JAKUB KOPER – KLASA 5A

 

GRATULUJEMY WSZYSTKIM WYRÓŻNIONYM UCZNIOM:

 

KATEGORIA MALUCH

SZYMON BARAN – BARDZO DOBRY WYNIK - KLASA 3B

MILENA DWORAK - WYRÓŻNIENIE - KLASA 3B

 

OPIEKUN – MGR ZOFIA SZPUNAR

 

MICHAŁ KLOC – WYRÓŻNIENIE -KLASA 3D

OPIEKUN – MGR JOLANTA MURIAS

 

MAGDALENA BOCHENEK – BARDZO DBOBRY WYNIK –KLASA 4C

WERONIKA MIĘDLAR – WYRÓŻNIENIE –KLASA 4C

JULIA JUZA – WYRÓŻNIENIE –KLASA 4C

OPIEKUN – MGR ALINA MAZERA

 

KATEGORIA BENIAMIN

JAKUB KOPER – BARDZO DOBRY WYNIK – KLASA 5A

OPIEKUN – MGR ALINA MAZERA

KAROL DUDEK – WYRÓŻNIENIE –KLASA 5C

OPIEKUN – MGR BEATA SKRZYNTA

ARTUR PAŁYS  – WYRÓŻNIENIE –KLASA 5A

OPIEKUN – MGR ALINA MAZERA

 

KACER PICUR  – LAUREAT –KLASA 6B

JUSTYNA WOJAKOWSKA  – WYRÓŻNIONY –KLASA 6A

KAROLINA PLUTA  – WYRÓŻNIONY –KLASA 6B

KACPER WROŃSKI  – WYRÓŻNIONY –KLASA 6B

OPIEKUN – MGR BEATA SKRZYNTA


 

 

Adam Marczak

uczeń klasy 3a zdobył wyróżnienie

W Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Klas Trzecich

„Ortograficzna Corrida”

organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11 w Rzeszowie

opiekun: mgr Dorota Twardy

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


Karol Chlebuś

 

zdobył

 

wyróżnienie

 

w konkursie plastycznym

 

„NARYSUJ MI WIERSZ”

 

- ilustracja do wybranego wiersza

 

Michała Rusinka

 

zorganizowanym przez

 

WiMBP w Rzeszowie

 

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 


 

 

W X Konkursie Plastyczno - Teatralnym

 KUKŁY 2018

zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury i Bibliotekę

w Krasnem

wyróżnienie zdobyły

 

Kamila Kornaga kl. 1 b

Jagoda Oronowicz kl. 1 b

 

(opiekun: Maria Lipska)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

 

W dniu 29 maja 2018 roku w bibliotece szkolnej odbył się konkurs literacki ze znajomości książki Jana Brzechwy pt. „Akademia Pana Kleksa”. Chętni uczniowie z klas czwartych walczyli o tytuł „Najlepszy uczeń mistrza Ambrożego”. 

 

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

 

1 miejsce

 

Gabriela Szura - kl.4a

 

Magdalena Bochenek - kl.4c

 

2 miejsce

 

Amelia Grzebyk -  kl.4a

 

3 miejsce

 

Filip Biegaj - kl.4c

 

Sabina Ułomek - kl.4c    

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Organizator konkursu Grażyna Kadłuczka


 

 

Jakub Gazdowicz

uczeń klasy II b zdobył wyróżnienie

w XII MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE  MATEMATYCZNYM „Główka pracuje i…”, organizowanym przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 12 w Rzeszowie.

Gratulacje!

opiekun: mgr Dorota Janiszewska



Aleksandra Machunik

uczennica klasy 6a

zdobyła wyróżnienie w X Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania „Poczytam ci.100 lat Niepodległej”.

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa Nr1 w Rzeszowie we współpracy z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Rzeszowie oraz Wydawnictwem „Dreams’. Patronat medialny nad konkursem  od lat sprawuje Polskie Radio Rzeszów.

Ola w dniu 1.06.2018r. wystąpi  na antenie Polskiego Radia Rzeszów, prezentując tekst.  o żubrze  Izabeli Mikrut.

Uczennicę do konkursu przygotowała  nauczycielka biblioteki, Grażyna Kadłuczka. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU
 BIOLOGICZNEGO  DLA KLAS VII

 

„Budowa człowieka i jego zdrowie”

I miejsce   

Krzysztof Pater  kl.7c

II miejsce 

Emilia Borcz  kl.7c

Jakub Bury  kl.7b

III miejsce 

Julia Kwaśniewska  kl.7c


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

 

Organizator konkursu:
Dorota Rusin


 

W Podkarpackim Konkursie Rękodzieła Artystycznego

przeprowadzonego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

nr 9 w Rzeszowie

Małgorzata Miąsik

zdobyła

 III miejsce

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


W X Jubileuszowym Międzyszkolnym

Artystycznym Konkursie w SP 11 w Rzeszowie

„Jan Paweł II – orędownik niepodległości”

w kategorii klas I-III

konkurs plastyczny -

„ Postać Jana Pawła II

ukazana na tle konturów wolnej Polski”

III miejsce

otrzymał

Kacper Salamon

 opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


Uczennica naszej szkoły
Justyna Wojakowska
z kl. VIa zdobyła
III miejsce
w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego
"ENGLISH IS FOR YOU".
 
opiekun: A.Bochenek
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 

 

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO DLA KLAS III 

I miejsce

Adam Marczak – klasa III a

 

II miejsce

Julia Turosz – klasa III a
Milena Dworak – klasa III b

 

III miejsce

Zuzanna Głuszko – klasa III a
Alicja Cyran – klasa III c

 

Wyróżnienie

Julia Kalandyk – klasa III d
Lilianna Biesiadecka – klasa III d

GRATULACJE!

Organizator konkursu: mgr Dorota Janiszewska


  

W XVIII EDYCJI

MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNO-EKOLOGICZNEGO

„ZWIERZĘTA CHRONIONE

BIESZCZADZKIEGO PARKU NARODOWEGO”

w SP 13 w Rzeszowie

Nagrodę

otrzymała

Aleksandra Bednarczyka Ia

Wyróżnienie

otrzymała 

Gaja Wojakowska Ia

 
   opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


 


W WOJEWÓDZKIM  KONKURSIE  PLASTYCZNYM

 „LEŚNE OPOWIEŚCI IX"

w Czarnej Sędziszowskiej

Zuzanna Płaneta

zdobyła

wyróżnienie

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


 

Wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego Klas II

 
I miejsce 
Anastazja Bukała kl. II b
Jakub Gazdowicz kl. II b
   
II miejsce
Michał Pytko kl. II b
 
III  miejsce
Oliwia Kwiatkowska kl. II a
Ewa  Sochacka kl. II a
 
 
Trzy osoby z największą liczbą punktów zakwalifikowały się do II etapu, czyli do Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego klas II "W Krainie Liczb" w Szkole  Podstawowej nr 23 w Rzeszowie.

Gratulujemy!!!

Organizatorzy konkursu:
mgr Jolanta Murias
mgr Dorota Twardy

 

W VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego

 „Rysowane wierszyki”,

 w związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę

niepodległości w 1918 r.,

pod hasłem „Przybyli ułani pod okienko”

w SP 17 w Rzeszowie

NAGRODĘ

otrzymały

Aleksandra Bednarczyk i

Gaja Wojakowska

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

WYNIKI

SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

 UCZNIÓW KLAS III

I miejsce

Szymon Baran – kl. 3b

II miejsce

Milena Dworak – kl. 3b

Julia Turosz – kl. 3a

III miejsce

Wiktor Sala – kl. 3a

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy konkursu:

 mgr Maria Lipska, mgr Elżbieta Seroka


 

Szkolny konkurs przyrodniczy

 

WYNIKI
SZKOLNEGO  KONKURSU  PRZYRODNICZEGO

dla klas IV - ,,Tajemnice przyrody”

Test konkursowy odbył się 16 kwietnia 2018r.

I miejsce   - Julia Grabicka   kl.4a
II miejsce  - Gabriela Szura  kl.4a
III miejsce - Magdalena Bochenek  kl.4c
                   - Amelia Praszyńska    kl.4a

 

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Organizator konkursu:

mgr Dorota Rusin


 

Wyniki szkolnego konkursu

„Kukiełki i pacynki”

dla klas pierwszych

Nagrodę

otrzymali

Gaja Wojakowska

Piotr Czyrek

Igor Kościółek

Kacper Salamon

Hanna Krupa

Jagoda Oronowicz

Weronika Hus

Kinga Kornaga

Organizator: Maria Lipska i Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


 

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

„Kartka wielkanocna w nietypowym kształcie”

w SP 11 w Rzeszowie

NAGRODĘ

otrzymali

Mikołaj Bąk z kl.1a

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Dawid Mróz z kl.1b

opiekun: Maria Lipska

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

 

Zuzanna Płaneta

zdobyła wyróżnienie

w konkursie plastycznym

"Czyste wody - zdrowe ryby"

zorganizowanym przez

Koło nr 7 Sazan PZW i OKK Gwarek RSM

w Rzeszowie.

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !


 

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
"ZIMA WOKÓŁ NAS"
ORGANIZOWANEGO PRZEZ SU KLAS I-III
 
 
I miejsce:
KRYSTYNA  JÓŹWIAK  KL.III D
KONRAD   BARAN   KL. I A
ANIELA   KOCÓJ   KL. III D
 
II miejsce:
MILENA DWORAK   KL. III B
ZOFIA SOBCZAK     KL. III B
DOMINIKA OCHAB  KL. III B
 
III miejsce:
GAJA WOJAKOWSKA  KL. I A
MICHAŁ GRZYWACZ  KL. II B
SZYMON  BARAN      KL. III B
 
Wyróżnienie:
NIKOLA SĄDEJ    KL. I A
ZOFIA KUŹNIAR   KL. I B
IGOR KOŚCIÓŁEK  KL. I A
 
GRATULUJEMY!!!
 
Organizatorzy:
mgr JOLANTA MURIAS
mgr ZOFIA SZPUNAR

 


 

Gaja Wojakowska

otrzymała

Nagrodę Specjalną

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

w kategorii klas I – III w SP 5

pod halsem

„Gwiazdo świeć, kolędo leć, misterium niech się dzieje…”

- ilustrujemy kolędę lub pastorałkę.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa


Wyniki

XIV edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego

Anioły, aniołki, aniołeczki. Anioł Stróż”

 

Na konkurs wpłynęło 220 prac z 31  szkół podstawowych z Rzeszowa

 i okolic oraz 3 Osiedlowych Domów Kultury w Rzeszowie.

 

I Kategoria wiekowa (Klasy I -II)

Weronika Hus – kl. Ib

opiekun: Maria Lipska

 

Nagroda WiMBP w Rzeszowie:

Zuzanna Płaneta – kl. Ia

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

 

Szkolny koordynator konkursu: Grażyna Kadłuczka

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 


 

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu

Konkurs Kolęd i Pastorałek

18 stycznia 2018 roku  w SP 23 w Rzeszowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek.

Nasi uczniowie zdobyli nagrody w kategoriach klas młodszych i starszych:

klasy 4-7

III miejsce

Karolina Połowniak

wyróżnienie:

Wiktoria Borys

opiekun: Elżbieta Gałuszka

klasy 1-3

wyróżnienie

Adam Marczak

opiekun: Dorota Twardy

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Patronat medialny nad konkursem sprawowała Gazeta Super Nowości:

Relacje z konkursu:

KLIKNIJ

KLIKNIJ


 

25 stycznia 2018 roku w Muzeum Okręgowym

odbyło się uroczyste podsumowanie

IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego

„Pocztówka z Rzeszowa”

pod hasłem: „Pokaż nam współczesny Rzeszów”

organizator: SP 1 w Rzeszowie

Wyróżnienie

otrzymała

Gaja Wojakowska

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Wyniki Międzyszkolnego Konkursu

Stroików Świątecznych

organizator: SP 23 w Rzeszowie

III miejsce

Mikołaj Bąk

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

wyróżnienia:

Oskar Zych 

Karol Baran

opiekun: Dorota Twardy

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


 

Konkurs Mikołajki w świecie bajki rozstrzygnięty!

 Organizator:  Filia nr 4 WiMBP w Rzeszowie

III nagroda

Jagoda Oronowicz – 1b

opiekun: Maria Lipska


Wyróżnienie

Karol Chlebuś – 1a

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

15 grudnia 2017r. odbył się szkolny konkurs recytatorski pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch – żyjmy zdrowo”. Wzięło w nim udział 31 uczniów.  

 

Wyniki konkursu:

Klasy I-III:

I miejsce – Karol Baran kl. 3a

I miejsce – Natasza Olearka kl. 2b

II miejsce – Anastazja Bukała kl. 2b

II miejsce – Oliwia Kwiatkowska kl. 2a

III miejsce – Jagoda Oronowicz kl. 1b

III miejsce – Jagoda Pintos kl. 3d

Wyróżnienie:

Lena Łagowska kl. 2a

Kacper Salamon kl. 1a

Kamila Kornaga kl. 1b

Ada Grabecka kl. 3d

Oskar Zych kl. 3a

 

Klasy IV-VII:

I miejsce – Magdalena Bochenek kl. 4c

II miejsce – Aleksandra Polek kl. 4c

III miejsce – Oliwia Pociask kl. 4c

Wyróżnienie:

Maja Gugała kl. 4b

 

Nagrody dla zwycięzców zostaną wręczone podczas apelu podsumowującego I półrocze.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Organizatorzy:

mgr Dorota Twardy

mgr Ewa Wąs


Więcej zdjęć w galerii.


 

Wyniki VII. Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego

„Bombki choinkowe w obrazach –

sowy, sówki, sóweczki na gałązkach choineczki”

 

II kategoria,  klasa 1-3 – prace przestrzenne

III miejsce – Zuzanna Płaneta, kl. 1a

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

I kategoria,  klasa 4-7 – prace płaskie

III miejsce – Nicole Klein, kl. 4

opiekun: Grażyna Kadłuczka

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

Gaja Wojakowska

uczennica kl. 1a

otrzymała

wyróżnienie

w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

,, Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”

pod honorowym patronatem

Księdza Biskupa Edwarda Białogłowskiego

w SP 27 w Rzeszowie

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa


 

 
Uczennice z klasy III d:
 
ANIELA KOCÓJ

MARTYNA MAJDAŃSKA

otrzymały wyróżnienia 

w XVIII Wojewódzkim Konkursie 
Plastycznym
,,Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa"
zorganizowanym przez radio VIA.
 
Gratulujemy!
 
 

 
Uczennica z klasy III d

MAJA MAZURKIEWICZ

 
otrzymała wyróżnienie 
w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
 ,,KOLORY PANI JESIENI"
Gratulujemy!
 

 

W Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym

„Jesień w obiektywie”

 

II miejsce

Piotr Czyrek
Szymon Adamczyk

 

wyróżnienie

Mikołaj Rak

organizator: SP 28 w Rzeszowie

 

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Renata Szyszka

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 


 

28 listopada 2017r. odbyło się rozdanie nagród

w konkursie plastyczno-rysunkowym

 realizowanym w ramach projektu edukacyjnego

Jak to z tym pieniądzem było…

czyli historia pieniądza dla maluchów

 

I miejsce

otrzymała
Zuzanna Płaneta

organizator: Muzeum Okręgowe w Rzeszowie

 

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

(więcej zdjęć na stronie Muzeum Okręgowego w Rzeszowie)


 

Wyniki konkursu opisowego

 „ Ochrona środowiska w moim mieście – wybrane aspekty”

Nikola Sądej – I miejsce w kat. prezentacja

organizator:  Liga Ochrony Przyrody Okręg Podkarpacki w Rzeszowie

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Wyniki Festiwalu Piosenki i Wiersza Przyrodniczo-Ekologicznych

promujących piękno przyrody  w naszym mieście

Aleksandra Bednarczyk – I miejsce  w kat. piosenka kl. I-III

Zuzanna Płaneta – II miejsce w kat. piosenka kl. I-III

Weronika Połowniak – II miejsce w kat. piosenka kl. IV-VII

 

 

Karol Chlebuś – Nagroda w kat. wiersz

Kacper Salamon - Nagroda w kat. wiersz

Gaja Wojakowska – Nagroda w kat. wiersz

organizator:  Liga Ochrony Przyrody Okręg Podkarpacki w Rzeszowie

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Martyna Bilut – II miejsce w kat. wiersz kl. IV-VII

Aleksandra Polek– II miejsce w kat. wiersz kl. IV-VII

opiekun: Dorota Rusin

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Wyniki konkursu plastyczno-literackiego dla uczniów klas pierwszych „Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej”

30 listopada 2017 roku został  rozstrzygnięty  szkolny konkurs adresowany do uczniów klas pierwszych pod hasłem  „Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej”, organizowany przez bibliotekę szkolną. Na konkurs wpłynęły 22 prace. Komisja w składzie: E. Gałuszka, G. Kadłuczka, E. Seroka, M. Lipska, E. Maścidło-Sączawa,  oceniła wszystkie prace, biorąc pod uwagę następujące kryteria: pomysłowość, technikę, estetykę oraz samodzielność wykonania  pracy. Komisja przyznała nagrody oraz wyróżnienia:

I miejsce:   

Karol Chlebuś         –  klasa  1a

Zuzanna Płaneta      –  klasa  1a

Gaja Wojakowska   –  klasa  1a

Tomasz Szydełko    –  klasa  1b

II miejsce:   

Mikołaj Bąk           –  klasa  1a

Patryk Paśko           –  klasa  1a

III miejsce:  

Filip Janiszewski   –  klasa  1b

Kamila Kornaga    – klasa   1b

Gabriela Możdżeń -  klasa   1b

Zuzanna Musiałek  – klasa  1b

Jagoda Oronowicz  -  klasa   1b

Faustyna Połowniak - klasa – 1a

Wyróżnienia:       

Szymon Adamczyk  –  klasa  1a

Jakub Garbacz          –  klasa  1b

Weronika Hus          –  klasa  1b

Colt Steinhourt        –  klasa  1a

Komisja gratuluje wszystkim uczestnikom konkursu zdolności artystycznych oraz zachęca do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Bibliotekę Szkolną.



WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
"POD JESIENNYM PARASOLEM"
ZORGANIZOWANEGO PRZEZ SU KLAS I-III

I miejsce


NATALIA  TRACZ   kl.3 b  
ALICJA  CYRAN     kl.3 c
LENA  WOJTUŃ     kl.3 c
ANIELA KOCÓJ     kl.3 d

II miejsce
 
NIKOLA  KUCAJ     kl.2 b
ANTONINA ROŻEK kl.3 b
JULIA  KALANDYK  kl.3 d
 
III miejsce
 
ZUZANNA MUSIAŁEK kl.1 b
MICHAŁ  GRZYWACZ kl.2 b
KRYSTYNA JÓŹWIAK kl.3 d
 
wyróżnienie
 
ZUZANNA PŁANETA   kl.1 a
WIKTORIA ZĄBCZYK kl.2 a
ZUZANNA HAŁUCHA  kl.3 a
PAWEŁ ZIELIŃSKI     kl.3 d

 
Wszystkim laureatom konkursu gratulujemy!
 
                                      
Organizatorzy:
mgr Jolanta  Murias
mgr Zofia  Szpunar


 

Maja Sądaj – uczennica klasy 2b zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym „Świat legend i baśni Artura Oppmana”. Organizatorem konkursu była Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie – Filia nr 18.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szkolny koordynator konkursu: mgr Grażyna Kadłuczka

Opiekun: mgr Dorota Janiszewska


 

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego dla klas I - III

„Mój ulubiony Święty”

 

I miejsce

Hubert Dawida

Oliwia Kwiatkowska

Zuzanna Płaneta

II miejsce

Bartosz Chmiel

Mikołaj Bąk

Natasza Olearka

III miejsce

Gaja Wojakowska

Natalia Tracz

Szymon Baran

wyróżnienie

Paulina Włodyka, Michał Grzywacz, Faustyna Połowniak, Maja Sądej, Jagoda Oronowicz, Oliwier Majkut, Oliwia Stanek, Kamila Kornaga, Piotr Czyrek, Kinga Nowak, Nadia Januszek, Antonina Rożek, Hanna Krupa

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Organizator:

                                                                                  mgr Edyta Maścidło-Sączawa

                                                                                              ks. Marcin Stachnik


 

Wyniki szkolnego konkursu wiedzy dla klas VI - VII

o życiu, działalności i drodze do świętości

św. Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara

 

I miejsce

Szymon Krupa

II miejsce

Matylda Wąs

III miejsce

Wiktoria Borys

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Organizator:

                                                                                      mgr Agnieszka Wolska

mgr Małgorzata Zegar

                                                                                              ks. Marcin Stachnik

ks. Robert Karaś

 


 

Wyniki Szkolnego Konkursu Literackiego dla klas IV - V

„Mój ulubiony Święty”

 

I miejsce

Aleksandra Polek

II miejsce

Anna Majewska

Anna Rybczyk

III miejsce

Agata Boratyn

Martyna Sieniawska

IV miejsce

Marcel Pałka

Artur Opiela

Wiktoria Świeboda

wyróżnienie

Nicole Klein, Patryk Klein, Karolina Kawa

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Organizator:

                                                                                      mgr Agnieszka Wolska

mgr Małgorzata Zegar

                                                                                              ks. Marcin Stachnik


 

Karol Baran – uczeń klasy 3a

zajął III miejsce

 

w Regionalnym Konkursie Recytatorskim „O Skrzydło Orle”.

Konkurs zorganizowany był przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie.

Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i

ponadgimnazjalnych oraz studenci. Rywalizacja była zacięta. Karol godnie

zaprezentował naszą szkołę.

 

Gratulujemy!

 

Opiekun: mgr Dorota Twardy.

 


 

Oliwia Kwiatkowska – kl. 2 a

zajęła I miejsce 

Karol Baran – kl. 3 a

zajął III miejsce

 w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim

„Cztery pory roku”

zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 23

w Rzeszowie

Gratulujemy !

 

opiekunowie:

 Elżbieta Seroka

 Dorota Twardy

 


 

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu

Stroików Świątecznych

organizator: SP 23 w Rzeszowie

III miejsce

Mikołaj Bąk

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

wyróżnienia:

Oskar Zych 

Karol Baran

opiekun: Dorota Twardy

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


 

Nabór 2021/2022

 

 

E- Dziennik

 

 

OFFICE 365

 

Projekt "Od przedszkolaka..."

 

 

Ogłoszenia

 

Opłaty za obiady proszę przelewać na rachunek bankowy

nr  38 1020 4391 0000 6502 0187 3355

do dnia 10 każdego miesiąca: - imię i nazwisko dziecka, szkoła  za m-c … ,- kwota …..

Całkowity koszt obiadów za miesiąc maj 2021 r. wynosi 80 zł.

Tylko uczniowie klas 1-3

Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat zgodnie z kwotą widniejącą na tablicy

Listy imienne uczniów korzystających z posiłków oraz informację
nt. odpisów w danym okresie rozliczeniowym można uzyskać
w sekretariacie szkoły,  sekretariacie przedszkola lub pod 
nr. tel. 177482410, 177483235.

 

Paski z kwotą do zapłaty, będą rozdawane dzieciom podczas obiadów.

 

(97)

Lepsza Szkoła

 

 

 

 

Godziny lekcyjne

   
 
Lp. Czas
lekcyjny
Czas
przerwy
 1.  8.00-8.45  5 min
 2. 8.50-9.35  10 min
 3. 9.45-10.30  10 min
 4. 10.40-11.25  15 min
 5. 11.40-12.25  15 min
 6.  12.40-13.25  10 min
 7. 13.35-14.20  10 min
 8. 14.30-15.15  5 min
 9. 15.20-16.05  5 min

 

Licznik odwiedzin

1621941
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni weekend
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Razem
337
950
7415
1607779
29455
32423
1621941

Your IP: 34.207.230.188
Server Time: 2021-11-29 10:45:24