Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Rzeszowie

2018/2019

II miejsce w turnieju piłki ręcznej

28.05.2019 uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce w turnieju piłki ręcznej chłopców o "Puchar Prezesa UKS Juvenia i Dyrektora III Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie". Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany uczeń naszej szkoły - Szymon Ulak.

Skład drużyny: Kacper Chmiel, Kacper Sabik, Szymon Ulak, Kacper Mróz, Andrzej Maciocha, Krzysztof Pater, Dawid Kocór, Jakub Bury, Dawid Pic i Dawid Veith.

Opiekunem drużyny w turnieju był Pan Mateusz Skała.

Gratulacje dla całej drużyny.

Finał Wojewódzki - Siatkówka Chłopców

Brawo Siatkarze...

III miejsce naszych dziewczyn

Nasi siatkarze znów najlepsi...

!!! Wielki sukces dziewcząt w Minisiatkówce !!!

Z przyjemnością i dumą informujemy, że w tym roku szkolnym nie ma mocnych na naszą szkołę w Rzeszowie w MINI SIATKÓWCE.

I MIEJSCE w "IGRZYSKACH DZIECI"

Z wielką dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły w skladzie: Jakub Kozłowski, Krzysztof Sękowski, Mateusz Starzec, Jakub Zięba, Eryk Świeboda, Oliwier Szaruga, Maciej Napiórkowski, Jakub Koper, Szymon Putkowski pod opieką pana Andrzeja Leniarta zdobyli

I miejsce w Mini siatkówce Chłopców Szkół Podstawowych i zostali Mistrzami Rzeszowa.

Finały rozgrywek odbyły się 13.03.2019 w Szkole Podstawowej nr 5 w Słocinie. GRATULUJEMY!!!

Więcej zdjęć: KLIKNIJ

Duży sukces naszych uczennic i uczniów !!!

Reprezentacje naszej szkoły  w mini siatkówce dziewcząt i chłopców wygrały rozgrywki grupowe i awansowały do finału rozgrywek o mistrzostwo Rzeszowa.

Skład reprezentacji dziewcząt:
MAJEWSKA ANNA, MILZ ALEKSANDRA, SIARKOWICZ OLIWIA, PLUTA KAROLINA, KORBECKA ZUZANNA, HAŁAS KAROLINA, FLEJSZAR MARTYNA, DZIWISZ OLIWIA, BORCZ AGNIESZKA.

Skład reprezentacji chłopców:
KOPER JAKUB, KOZŁOWSKI JAKUB, NAPIÓRKOWSKI MACIEJ, PUTKOWSKI SZYMON, SĘKOWSKI KRZYSZTOF, STARZEC MATEUSZ, SZARUGA OLIWIER, ŚWIEBODA ERYK,  ZIĘBA JAKUB.

II miejsce naszych piłkarzy

22 września uczniowie naszej szkoły w składzie:

Kacper Prokop, Kacper Rzuciło, Karol Baran, Szymon Murdza, Szymon Bober, Mikołaj Jadwisiak, Eryk Świeboda

ZAJĘLI II MIEJSCE

w turnieju piłki nożnej szkół podstawowych klas 4 organizowanym przez SMS Resovia Rzeszów. Jeden z naszych uczniów został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Został nim Karol Baran. Dla opiekuna jak i uczniów serdeczne gratulacje.

Opiekun: Mateusz Skała