Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Rzeszowie


2018/2019

 

 

 

Wyniki konkursów czytelniczych

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Czytelniczego dla klas I - VIII ,,Najlepszy czytelnik SP 12 w Rzeszowie"

Klasy 1 - Milena Krupa - kl.1c

Klasy 2 - Filip Dzierżyński - kl.2b

Klasy 3 - Wiktoria Margańska , Filip Śnieżek - kl. 3b

Klasy 4 - Alicja Cyran - kl.4c

Klasy 5 - Amelia Grzebyk - kl. 5a

Klasy 6 - Kinga Florek - kl. 6c

Klasy 7 - Daria Grzywacz - kl. 7a

Klasy 8 - Maja Rolska - kl.8c 

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Czytelniczego dla klas I - VIII: ,,Najlepiej czytająca klasa w roku szkolnym 2018/2019"

Klasy I-III:

1 miejsce - klasa 3b

2 miejsce - klasa 2b

3 miejsce - klasa 1a

Klasy: IV-VI:

1 miejsce - klasa 4c

2 miejsce - klasa 4a

3 miejsce - klasa 4b

Dziękuję za udział i gratuluję Zwycięzcom! Organizator -  GrażynaKadłuczka

 


 

KANGUR MATEMATYCZNY 2019

 

Znamy wyniki Międzynarodowego Konkursu

KANGUR MATEMATYCZNY 2019

 

W Polsce do konkursu przystąpiło 376 719 uczniów,

w tym w kategorii Żaczek – 51 380, Maluch – 100 758,

Beniamin – 109 307, Kadet – 66 899, Junior – 33 636,

Student – 14 739.

Wśród nagrodzonych znaleźli się nasi uczniowie.

MATEMATYCZNA DRUŻYNA MISTRZÓW

BARDZO DOBRY WYNIK

MAGDALENA BOCHENEK – klasa 5C

KAROL DUDEK i JAKUB KOPER – klasa 6A

WYRÓŻNIENIE

DAWID KUZIK i JAKUB GARBACZ – klasa 2B

LENA KUCZMARSKA – klasa 3A

SZYMON BARAN i MICHAŁ KLOC – klasa 4B

JULIA JUZA i WERONIKA MIĘDLAR –klasa 5C

GABRIELA SZURA - klasa 5A

KACPER PICUR –klasa 7A

 

Szczegółowe informacje

w zakładce MATMANIAK


 

Kolejny sukces Konrada

 

Konrad Baran

uczeń klasy II a

zajął II miejsce

w XIII Międzyszkolnym Konkursie

Matematycznym dla klas II

"Główka pracuje i ... "

w SP 12   w Rzeszowie

 

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

Wyróżnienie dla Gai

 

Gaja Wojakowska

uczennica klasy 2a

otrzymała

WYRÓŻNIENIE

w międzyszkolnym konkursie plastycznym

"Co w trawie piszczy - czyli łąka i jej mieszkańcy"

w SP 24 w Rzeszowie

 

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


 

Wyniki konkursu

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla Klas VI

QUEEN/KING of ENGLISH

I miejsce

Emilia Sitarz kl VIb

Dawid Cisek kl. VIb

II miejsce

Karol Dudek kl. VIa

Kacper Balawender kl. VIa

III miejsce

Mateusz Michna kl. VIa

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, gratulujemy wspaniałych wyników (nie tylko uczniom, którzy znaleźli się na podium) i ogłaszamy, iż w roku szkolnym 2018/2019 królową języka angielskiego klas szóstych zostaje EMILIA SITARZ, zaś królem DAWID CISEK.

 


 

Konkurs matematyczny

 

Wyniki

XIII Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego klas II

,,Główka pracuje i ….”

w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Nr 2 w Rzeszowie

W konkursie wzięło udział 36 uczniów z 18 rzeszowskich szkół.

I miejsce

Szkoła Podstawowa Nr 3

Szkoła Podstawowa Nr 5

Szkoła Podstawowa Nr 23

Szkoła Podstawowa Nr 30

II miejsce

Szkoła Podstawowa Nr 2

Szkoła Podstawowa Nr 12

Szkoła Podstawowa Nr 21

Szkoła Podstawowa Nr 23

Szkoła Podstawowa Nr 26

Szkoła Podstawowa  Nr 27

Szkoła Podstawowa Nr 30

III miejsce

Szkoła Podstawowa Nr 5

Szkoła Podstawowa Nr 11

Szkoła Podstawowa Nr 16

Szkoła Podstawowa Nr 28

Dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom!

Prosimy o odbiór nagród z naszej placówki 14 czerwca 2019r. w godz. 12.00 – 14.00,

 w sali nr 18 lub 17 czerwca 2019r. w godz. 16.00 – 17.15, w sali nr 18.

Szczegółowe informacje zostaną przekazane drogą e-mail lub telefonicznie.

Organizatorzy: Dorota Irzyńska, Zofia Szpunar

 


 

Sukces naszej uczennicy

 

Nasza uczennica Anna Majewska z klasy 6 „a”

po raz kolejny zdobyła nagrodę

zajmując III miejsce

 w X Międzyszkolnym Konkursie Matematyczne Origami”

w kategorii – uczniowie szkół  podstawowych klas 4 – 6.

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 68 uczniów z województwa podkarpackiego i lubelskiego. Komisja konkursowa  zwracała uwagę na oryginalność i pomysłowość pracy, precyzję i estetykę wykonania oraz trudność i wierność sztuce origami.

GRATULUJEMY !!!

 

 


 

Sukces uczniów naszej szkoły

 

Międzyszkolny konkurs biologiczno-chemiczny
 „Między chemią a biologią”
organizowany przez Szkołę Podstawową nr 12
 został rozstrzygnięty.

Wyniki konkursu :

I miejsce  – Arkadiusz Sobczak
uczeń SP nr 6 w Rzeszowie  

II miejsce  – Piotr Ożóg       
uczeń SP nr 12 w Rzeszowie  

III miejsce  –  Emilia Borcz
 uczennica  SP nr 12 w Rzeszowie  
    

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!


Organizatorzy konkursu:

mgr Malwina Kwiecień
mgr Dorota Rusin

 


 

Wyniki konkursu

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

 

"ŚWIAT BAJEK"
w kategorii klas IV - V
zwycięzcą została
Amelia Grzebyk z Va
w kategorii klas VI - VIII
zwycięzcą został
Dawid Cisek  VIb
Gratulujemy !
Nauczyciele języka angielskiego:)

 


 

Wyniki konkursów z Dnia Świętego Patryka

 

Za najlepiej przebranych uczniów, organizatorzy uznali:
Zuzannę Płanetę i Patryka Gąsiorka.
Gratulujemy:)
 
W konkursie na najlepszą czapkę Leprechauna, nagrody otrzymują:
Szymon Adamczyk
Konrad Pliszka
Jagoda Oronowicz
Sowiak Fabian
Mateusz Kot
Amelia Lisak
Michał Mach
Nikola Pic
 
W konkursie na znalezienie największej ilości koniczynek i złotych monet wygrał
Patryk Paśko.
Ponadto, organizatorzy dziękują uczennicom z klasy 7a za pomoc i zaangażowanie:)
 

 


 

Sukces pierwszoklasisty

 

Uczeń klasy 1a

WIKTOR  SIARKOWICZ

otrzymał

wyróżnienie

w VIII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

pt. ,,Kukiełki, pacynki, marionetki”,

zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 13 w Rzeszowie.

Uczeń wykonał piękną kukiełkę, przedstawiającą jednego z bohaterów wiersza Juliana Tuwima ,,Ptasie radio”.

Gratulujemy!

wych. klasy Dorota Irzyńska


 
Ekologiczne sukcesy 2a

 

W XIX Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym

dla klas I – III

„I Ty możesz zostać Ekologiem” – test wiedzy

zorganizowanym przez SP 13 w Rzeszowie

pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa

IV miejsce

otrzymała

Gaja Wojakowska

wyróżnienie

otrzymali

Konrad Baran i Kacper Salamon

w części plastycznej

„Owady chronione Podkarpacia”

wyróżnienie

otrzymał

Mikołaj Rak

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Opiekun:  Edyta Maścidło-Sączawa


 

 Samorząd Uczniowski klas 1-3

 

Wyniki

Szkolnego Konkursu Wiedzy o Ruchu Drogowym
dla uczniów kl. I – III „Bezpieczeństwo na drodze”.

 

I miejsce

Oliwia Tondera 3a

Kacper Kijanka 3b

II miejsce

Milena Krupa 1c

Aleksandra Bednarczyk 2a

Kamila Kornaga 2b

Michał Pytko 3b

III miejsce

Anna Czyrek 1a

Gabriela Możdżeń 2b

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy konkursu:

Maria Lipska

Renata Jakubek


 

Sukces uczniów klas II

 

W XIX Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym
"W krainie liczb"
dla uczniów klas II

Maksymilian Wierzbowicz

otrzymał
III miejsce
opiekun: Maria Lipska

Konrad Baran
otrzymał
wyróżnienie
opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

Wyróżnienie dla Igora...

 

Igor Kościółek

uczeń klasy 2a

otrzymał

WYRÓŻNIENIE

W PODKARPACKIM

KONKURSIE RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO

pod hasłem

 „Artyści nigdy nie przestają być dziećmi,

ale niektóre dzieci rodzą się dorosłe”

zorganizowanym

 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 9 w Rzeszowie

 

 opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!



Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

 

18.05.2019 w Szkole Podstawowej nr 27 w Rzeszowie odbył się

XXI Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

uczennica

Wiktoria Borys

otrzymała

WYRÓŻNIENIE

Opiekun: Elżbieta Gałuszka

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

Konkurs Pięknego Czytania!

 

20 i 21 maja 2019 roku w Bibliotece Szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania. W tym roku konkurs przebiegał  pod hasłem ,,Bombowa literatura - lektura". Już po raz jedenasty, chętni uczniowie naszej szkoły starali się zdobyć tytuł „Mistrza  pięknego czytania”.  W konkursie  wzięło udział 23 najpiękniej  czytających uczniów z klas 1-8. Po krótkim przygotowaniu się, uczestnicy prezentowali jury swoje umiejętności, odczytując wybrane przez organizatora fragmenty znanych lektur szkolnych.

Komisja konkursowa oceniała występ każdego ucznia w kategoriach:

- płynność i poprawność czytanego tekstu,

- prawidłowa dykcja,

- właściwa intonacja czytanego fragmentu,

- ogólny wyraz artystyczny.

 

Wyniki konkursu:

 

Mistrzem Pięknego Czytania Klas I została

Milena Krupa uczennica klasy 1c

Mistrzem Pięknego Czytania Klas II został  

Maksymilian Wierzbowicz uczeń  klasy 2b

Mistrzem Pięknego Czytania Klas III została 

Natasza Olearka uczennica klasy 3b

Mistrzem Pięknego Czytania Klas IV  został 

Kacper Prokop uczeń  klasy 4a

Mistrzem Pięknego Czytania Klas V  została

Maja Gugała uczennica  klasy 5b

Mistrzem Pięknego Czytania Klas VI została

Karolina Kawa uczennica  klasy 6b

Mistrzem Pięknego Czytania Klas VII został

Kacper Picur uczeń  klasy 7a

Mistrzem Pięknego Czytania Klas VIII została 

Emilia Borcz uczennica  klasy 8

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizator konkursu: Grażyna Kadłuczka

Więcej zdjęć w galerii.


 

Kolejny sukces Oli

 

Aleksandra Bednarczyk

uczennica klasy 2a

otrzymała

WYRÓŻNIENIE

w wojewódzkim konkursie plastycznym

„Leśne Opowieści 2019”

w Czarnej Sędziszowskiej.

 

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

Piątka wspaniałych ... z 2a

 

Konrad Baran

Mikołaj Bąk

Aleksandra Bednarczyk

Zuzanna Płaneta

Mikołaj Rak

uczniowie klasy 2a

zostali NAGRODZENI

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

"Znaczek z dalekiej podróżny - Australia",

którego organizatorem była SP 17 w Rzeszowie

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa



 SUKCES UCZNIA KLASY IB

 



KONRAD  DWORAK

uczeń klasy Ib

otrzymał Nagrodę

w  IV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

,,Kartka wielkanocna o nietypowym kształcie”

zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11

w Rzeszowie.

Opiekun: Renata Szyszka
Gratulujemy!


 

Konkurs Ekologiczny

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Ekologicznego
dla klas I - III

I miejsce
Konrad Baran

II miejsce
Kacper Salamon

III miejsce
Gaja Wojakowska



Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !
Organizator:
Edyta Maścidło-Sączawa


 

Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego klas III

 

I miejsce – Ewa Sochacka

II miejsce – Eliza Pastuła

III miejsce – Wiktoria Margańska

 

Organizatorzy:

mgr Dorota Irzyńska

mgr Renata Jakubek

mgr Dorota Janiszewska


 

Sukces uczennicy 2a

 

Aleksandra Bednarczyk

otrzymała

WYRÓŻNIENIE

w XVII Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym

,,Ratujmy Ziemię - walczymy ze smogiem”

organizator:

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Dąmbskiego
w Rudnej Wielkiej.
 

Opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

Wyniki konkursu

 

2 kwietnia 2019 r. odbył się Szkolny Konkurs Mitologiczny dla klas piątych.

Wyniki konkursu :

1. Amelia Grzebyk 5A, Gabriela Szura 5A.

2. Julia Grabicka 5A.

3. Magdalena Bochenek 5C.

Gratulujemy sukcesów.

Organizatorzy: Ewa Wąs, Katarzyna Zachara.

 


 

Szkolne koło LOP

 

Szkolny konkurs ekologiczny dla klas 4-6
organizowany w ramach obchodów
Światowego Dnia Ziemi 2019 został rozstrzygnięty.

 
Wyniki konkursu:

I miejsce
Anna Majewska

II miejsce
 Jakub Płaneta

III miejsce
 Patrycja Długosz, Sabina Ułomek  i Julia Juza

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!


Organizatorzy konkursu:

p. Dorota Rusin
p. Izabela Czarnota


 

Wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego dla klas II

 

I miejsce

Konrad Baran

Maksymilian Wierzbowicz

 

II miejsce

Szymon Adamczyk

Jakub Garbacz

Dawid Kuzik

 

III miejsce

Filip Dzierżyński

Zuzanna Płaneta

Gaja Wojakowska

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Organizator:

M. Lipska i E. Maścidło-Sączawa


 

Konkurs Teatralny

 

3.04.2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVIII Wojewódzkim Konkursie Literacko-Teatralnym organizowanym przez ZSP NR 3 w Rzeszowie. Na scenie Teatru im. W. Siemaszkowej nasi uczniowie z kl. IV a – Karol Baran i Kacper Prokop oraz z kl. V a- Gabriela Szura i Filip Biegaj zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie, wcielając się w bohaterów lektur szkolnych. Przygotowywała ich p. E. Wąs. Na konkursie panowała wspaniała atmosfera, wszyscy świetnie się bawili, na koniec otrzymali wartościowe nagrody.


 

Samorząd Uczniowski kl. I - III

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego.

Nagrody zdobyli:

Olga Augustyn 1a

Szymon Ożóg 1b

Bronislav Aliabev 1c

Oliwia Gajdek 2a

Jagoda Oronowicz 2b

Natasza Olearka 3b

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorzy:

Maria Lipska

Renata Jakubek


 

Wyniki konkursu

 


 

Sukces uczennic 2a

 

W konkursie rysunkowym o tematyce ekologicznej

 „CZYSTE WODY - ZDROWE RYBY” zorganizowanym

przez KOŁO NR 7 „SAZAN” Polskiego Związku Wędkarskiego - Okręg w Rzeszowie

  i OSIEDLOWY KLUB KULTURY „GWAREK” RSM

III miejsce

zdobyła

Faustyna Połowniak

 WYRÓŻNIENIE

otrzymała

Julia Bigdon

 

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


 

Sukces uczennicy 2a

 

Oliwia Gajdek

uczennica klasy II a

otrzymała

WYRÓŻNIENIE

w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

,,Moja magiczna kraina - za górami, za lasami...”,

którego organizatorem była

Szkoła Podstawowa nr 18 w Rzeszowie



Opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


 

SUKCES CZYTELNICZY KLASY III B

 

W pierwszym półroczu roku szkolnego, uczniowie klasy III b zdobyli I miejsce w szkolnym konkursie czytelniczym w kategorii klas młodszych, na największą ilość przeczytanych książek. Uczennica Julia Garbiec zdobyła II miejsce w konkursie „Najaktywniejszy czytelnik października”. Organizatorem konkursów była pani bibliotekarka.
Zorganizowano też klasowy konkurs systematycznego czytania.
Zdjęcie przedstawia zwycięzców.

wychowawca klasy: Dorota Janiszewska


 

Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

 

6 marca odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Jury miało ciężki orzech do zgryzienia, by wydać werdykt. Poziom, który reprezentowali uczestnicy był bardzo wysoki, co cieszy i napawa optymizmem na przyszłe lata. Po wysłuchaniu wszystkich wykonawców jury postanowiło przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

WYNIKI KONKURSU PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

W kategorii klas I – III

Nagroda Grand Prix

Lena Łagowska

Miejsce 1

Dawid Kuzik oraz Dawid Mróz

Miejsce 2

Jagoda Oronowicz i zespół w skład którego weszły: Marlena Zwiercan, Nina Łaszkiewicz, Konrad Dworak, Patryk Stawicki, Tymoteusz Mach

Miejsce 3

Aleksandra Bednarczyk oraz Amelka Zlatuska

duet Lenka Kuczmarska i Ewa Sochacka

Wyróżnienia w kategorii I- III

Lena Solarewicz

Nadia Skreptan

Klaudia Filipek

Gaja Wojakowska

 

W kategorii klas IV – VIII

Nagroda Grand Prix

Karolina Połowniak

Miejsce 1

Wiktoria Borys

Miejsce 2

Kacper Balawender i Adam Marczak

Miejsce 3

Zuzanna Jurasz i Anita Jaowrek

Wyróżnienia w kategorii klas IV – VIII

Zuzanna Jurasz

Oliwia Stanek

Julia Turosz

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Więcej zdjęć galerii.


 

Kolejny sukces uczennicy 2a

 

Zuzanna Płaneta

uczennica klasy II a

zdobyła

NAGRODĘ

w V Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

,,Pocztówka z Rzeszowa”

pod hasłem

"Historia zamknięta w pocztówce"

organizator:

Szkoła Podstawowa nr 1 w Rzeszowie

Opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

 

XXVI WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

 

,,SZOPKA BETLEJEMSKA W OCZACH DZIECKA”

został rozstrzygnięty!

Komisja artystyczna wyłoniła Wyróżnionych w poszczególnych kategoriach oraz Laureatów przyznając nagrody rzeczowe i dyplomy.

Uczniowie z naszej szkoły pod opieką nauczyciela techniki Kamila Bułdaka brali udział w konkursie i zdobyli następujące miejsca:

 

I miejsce: Michał Kloc klasa 4b

II miejsce: Ada Grabecka klasa 4b

 

 

Serdecznie gratulujemy młodym artystom i życzymy kolejnych sukcesów.

 


 

Sukcesy uczniów 2a

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ
otrzymały
Nikola Sądej - 2a
Zuzanna Płaneta - 2a
WYRÓŻNIENIE
zdobył
Igor Kościółek - 2a
w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym
"Zima w obiektywie"
w SP 28 w Rzeszowie
Opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 


 

Sukces naszej uczennicy

 

Sandra Kulon

uczennica klasy Ia

otrzymała NAGRODĘ

w XI Edycji

Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego

,,Boże Narodzenie w stylu folk –

tradycyjne ozdoby świąteczne”

Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa Nr 5 w Rzeszowie.

opiekun uczennicy: Dorota Irzyńska

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


 

WYNIKI “KONKURSU KOLĘD” KLAS MŁODSZYCH

 


Kategoria Soliści:


I miejsce

Lena Łagowska

II miejsce

Gabriela Możdżeń

III miejsce

Seweryn Szanter

 

Kategoria Zespoły

I miejsce  

Tymoteusz Mach
Szymon Ożóg
Konrad Dworak
Anna Czyrek
Nadia Skreptan
Amelia Zlatuska
Lena Solarewicz

II miejsce

Maja Borczak
Maria Napiórkowska
Nina Łaszkiewicz
Maja Hulanicka
Wiktoria Smuk
Aleksandra Bednarczyk
Gaja Wojakowska

III miejsce

Lena Kuczmarska
Oliwia Kwiatkowska
Igor Kościółek
Jadwiga Stanek
Kacper Salamon
Zuzanna Buż
Maciej Muniak
Krystian Drzewicki


WYRÓŻNIENIA

Natasza Olearka
Michał Pytko
Kacper Kijanka
Jakub Garbacz
Karol Grzelak
Maksymilian Malinowski


 

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK

 

Nagrody specjalne Grand Prix:

Zespół w składzie Wiktoria Borys, Emilia Borcz, Jakub Bury, Maciej Telesz
za wykonanie utworu pt. „Mario, czy już wiesz?”

 
Karolina Połowniak - 7a
za wykonanie utworu pt. „Noel”

 

Kategoria: soliści

 

I miejsce: Anna Rybczyk

II miejsce: Anita Jaworek

III miejsce: Natan Pociask

Wyróżnienie: Kacper Balawender

 

Kategoria: zespoły

 

I miejsce: Julia Turosz, Adam Marczak

II miejsce: Gabriela Szura, Julia Grabicka, Amelia Praszyńska
II miejsce: Agata Boratyn, Maciej Napiórkowski

III miejsce: Karolina Kurpiel, Oliwia Grzebień

Wyróżnienie: Aleksandra Królicka, Patrycja Nicpoń

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Organizatorzy konkursu:
Elżbieta Gałuszka
Agnieszka Wolska
Renata Jakubek

 

Więcej zdjęć w galerii.


 

Sukcesy uczniów 2a

 

Zuzanna Płaneta i Mikołaj Bąk

uczniowie klasy IIa

otrzymali

II miejsce
w Międzyszkolnym Konkursie Stroików Świątecznych

w SP 23 w Rzeszowie

Opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


 

WYNIKI KONKURSU „ŚWIĄTECZNA SKARPETA”



Odwiedzający naszą szkołę św. Mikołaj aż złapał się za głowę – jak on zapełni prezentami tyle skarpet podczas jednej wizyty!? Duże i jeszcze większe, w przeróżnych odcieniach czerwieni, zrobione z papieru i materiału, a każda z nich przyozdobiona pięknymi życzeniami. Sędziowie mieli niemały problem z wybraniem zwycięzców spośród tylu utalentowanych artystów.

Laureaci w klasach I – III:
Miejsce 1 - Nikola Sądej (II a)
Miejsce 2 - Sandra Kulon (I a)
Miejsce 3 - Lena Kuczmarska (III a)
 
Wyróżnienia:
Gaja Wojakowska (II a)
Weronika Hus (II b)
Maja Sądaj (III b)
Nikola Kucaj (III b)
 
Laureaci w klasach IV – VIII:
1 miejsce - Wiktoria Haligowska (V c)
2 miejsce - Michał Kwiatkowski (VI a)
3 miejsce - Martyna Majdańska (IV b)
 
Wyróżnienia:
Nowak Nikola (IV c)
Michał Kloc  (IV b)
Karol Kwaśniewski (IV b)
Dawid Tetlak (Vb)

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom!

 


 

Sukcesy uczniów 1b i 2a

 

W X MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE
DZIECIĘCEJ TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ
POD HASŁEM „BOMBKA BOŻONARODZENIOWA”
W SP 28 W RZESZOWIE
Szymon Szuba
uczeń klasy 1b
otrzymał
NAGRODĘ
opiekun: Renata Szyszka
oraz
Mikołaj Bąk
uczeń klasy 2a
otrzymał
WYRÓŻNIENIE

opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


 

Konkurs literacko-plastyczny

 

Wyniki  konkursu literacko-plastycznego dla uczniów klas pierwszych "Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej"

Na konkurs wpłynęło 42 prace. Komisja, biorąc pod uwagę następujące kryteria: pomysłowość, technikę, estetykę oraz samodzielność wykonania pracy, przyznała nagrody oraz wyróżnienia:

1 miejsce:

Piotr Barłowski          - kl. 1a

Szymon Szuba           - kl. 1b

Oliwia Karnasiewicz - kl. 1c

2 miejsce:

Patrycja Grzebyk        - kl.1a

Amelia Zlatuska         - kl.1a

Maja Borczak             - kl. 1b

Tymoteusz Wilczek   - kl. 1c

3 miejsce:

Maria Napiórkowska - kl.1b

Marlena Lendzińska  - kl.1c

Michał Myka              - kl.1c

Wyróżnienia:

Nadia Skreptan           - kl.1a

Nina Łaszkiewicz       - kl.1b

Milena Krupa              - kl.1c

Wszystkim Laureatom bardzo serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

Organizator konkursu: Grażyna Kadłuczka


 

 

Sukces uczennicy klasy 1a


Anna Czyrek
uczennica klasy 1a otrzymała
WYRÓŻNIENIE
w Miejskim Konkursie Literacko-Plastycznym ''Mikołajki w świecie bajki".
Konkurs zorganizowała Filia nr4 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie.

Opiekun: Dorota Irzyńska
Szkolny koordynator konkursu: Grażyna Kadłuczka
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

Sukces uczennicy 2a

 

Zuzanna Płaneta

uczennica klasy II a

otrzymała

WYRÓŻNIENIE

w XIX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

,, Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”

pod honorowym patronatem

księdza biskupa Edwarda Białogłowskiego,

organizator:
Zespół  Szkolno-Przedszkolny nr 6

Szkoła Podstawowa nr 27 w Rzeszowie


 
Opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 

Sukces uczennicy klasy 2b

 

Weronika Hus

uczennica klasy 2b otrzymała

 WYRÓŻNIENIE

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ''Bombki choinkowe w obrazach - Dzwony, dzwonki, dzwoneczki na gałązkach choineczki".

Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr17 w Rzeszowie pod patronatem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szkolny koordynator konkursu: Grażyna Kadłuczka


 

Wyniki konkursu

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego kl. I – III

„ KARTKA  BOŻONARODZENIOWA ”

 

I miejsce

Zuzanna Płaneta 2a

II miejsce

Jagoda Oronowicz 2b

III miejsce

Nikola Pic 3b

Wyróżnienia

Olga Augustyn 1a

Oliwia Kwiatkowska 3a

Maksymilian Wierzbowicz 2b

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Organizatorzy konkursu:

Maria Lipska

Renata Jakubek


 

Konkurs literacko-plastyczny

 

Wyniki  konkursu literacko-plastycznego dla uczniów klas pierwszych "Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej"

Na konkurs wpłynęło 42 prace. Komisja, biorąc pod uwagę następujące kryteria: pomysłowość, technikę, estetykę oraz samodzielność wykonania pracy, przyznała nagrody oraz wyróżnienia:

1 miejsce:

Piotr Barłowski          - kl. 1a

Szymon Szuba           - kl. 1b

Oliwia Karnasiewicz - kl. 1c

2 miejsce:

Patrycja Grzebyk        - kl.1a

Amelia Zlatuska         - kl.1a

Maja Borczak             - kl. 1b

Tymoteusz Wilczek   - kl. 1c

3 miejsce:

Maria Napiórkowska - kl.1b

Marlena Lendzińska  - kl.1c

Michał Myka              - kl.1c

Wyróżnienia:

Nadia Skreptan           - kl.1a

Nina Łaszkiewicz       - kl.1b

Milena Krupa              - kl.1c

Wszystkim Laureatom bardzo serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

Organizator konkursu: Grażyna Kadłuczka


 

Konkurs mikołajkowy

 

W konkursie ,,Załóż czapkę Mikołaja"

zwyciężyli uczniowie kl. VI b, VIII a i VIII b.


 

Sukces ucznia II a

 

Mikołaj Bąk

uczeń klasy IIa

otrzymał

NAGRODĘ GŁÓWNĄ

w wojewódzkim konkursie plastycznym

pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa

i Podkarpackiego Kuratora Oświaty:

„ZIMA W PAPIEROWYM OGRODZIE – CZEKAJAC NA GWIAZDKĘ”

 

Opiekun: Edyta Maścidło-Sączawa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 
 
Konkurs rozstrzygnięty

 

Konkurs „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków ” rozstrzygnięty!

We wrześniu młodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym „Szkolne przygody Gangu Słodziaków”. Celem konkursu, który przebiegał w dwóch etapach,  było budowanie nawyku codziennego czytania wśród uczniów. W pierwszym etapie wszyscy uczniowie wzięli udział w zajęciach czytelniczych zorganizowanych z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania.  Przeprowadziła je nauczycielka biblioteki szkolnej - pani Grażyna Kadłuczka. W akcję głośnego czytania młodszym kolegom,  zaangażowali się również członkowie Szkolnego Koła Przyjaciół Biblioteki.  Dodatkowo,  wszyscy nauczyciele uczący w klasach młodszych przeprowadzili na zajęciach głośne czytanie z wykorzystaniem książki „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”, autorstwa Renaty Piątkowskiej oraz maskotek przedstawiających zwierzęta żyjące w lesie. Uczniowie otrzymali albumy  „Czytaj codziennie” i zbierali do nich  przez kolejne 21 dni naklejki, które inspirowały ich do codziennego czytania. Nauczyciel przyznawał naklejkę, za potwierdzone podpisem rodzica, poświęcone co najmniej 10 minut dziennie na głośne czytanie. Ci uczniowie, którzy zebrali najwięcej naklejek otrzymali dodatkowe oceny. W drugim etapie konkursu:  plastyczno-literackim, wzięło udział 54 uczniów z klasy 1a, 1c i 2a. Pierwszoklasiści rysowali swoje historie o przygodach Słodziaków, uczniowie klas drugich tworzyli komiksy. Spośród wszystkich prac wysłanych  na Konkurs Ogólnopolski,  komisja szkolna wybrała 12 najlepszych, które zostały nagrodzone maskotkami Słodziaków oraz książkami.        

Autorami prac są:

Olga Augustyn, Estera Ulak, Amelia Zlatuska, Karol Musiał  – kl.1a

Marlena Lendzińska , Milena Krupa, Marlena Niemiec, Maja Hulanicka – kl.1c

Aleksandra Bednarczyk, Igor Kościółek, ,Zuzanna Płaneta, Mikołaj Bąk – kl.2a

Pomysłodawcą akcji i fundatorem nagród w konkursie „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków” jest sieć sklepów Biedronka.

Organizatorami konkursu w szkole byli nauczyciele klas I – III i biblioteka szkolna.


 

 Szkolny konkurs recytatorski

 

Wyniki Konkursu Recytatorskiego:

kl. 0-III

I miejsce:

Zuzanna Płaneta kl. II a. Jagoda Oronowicz kl. II b.

II miejsce:

Natasza Olearka kl. III b.

III miejsce:

Maria Napiórkowska kl. I b, Marlena Zwiercan kl. I b.

Wyróżnienie:

Amber Steinhour kl.0.

 

Kl. IV-VIII

I miejsce:

Karol Baran kl. IV a, Kacper Balawender kl. VI a.

II miejsce:

Michał Kwiatkowski kl. VI a.

III miejsce:

Oliwia Pociask kl. V c.

Wyróżnienie :

Kacper Prokop kl. IV a.

Gratulujemy!!


 

Wyniki konkursu

 

TURNIEJ WIEDZY DOTYCZĄCY HISTORII POLSKI DLA UCZNIÓW KLAS  IV – VIII ROZSTRZYGNIĘTY!

 

Wyniki

Klasy IV – V:

 

1 miejsce -  Julia Turosz             -   kl.4a

2 miejsce -   Julia Kalandyk        -  kl.4b

3 miejsce -   Jacek Zioło              -  kl. 5a

 

Klasy VI – VIII:

1 miejsce -  Rafał Dworak           -  kl.8b

                    Hubert Byczyński    -  kl.8c

2 miejsce -  Krzysztof Sękowski  - kl.6b

3 miejsce -   Tomasz Gołąbek       -  kl. 8a

 

Gratuluję wiedzy historycznej dotyczącej Polski i życzę dalszych sukcesów!

Organizator: Grażyna Kadłuczka

 


 

Sukces naszej uczennicy!

 

Uczennica klasy 5a Amelia Praszyńska zdobyła NAGRODĘ

w Międzyszkolnym Konkursie

"Mój pomysł na ilustrację do ulubionej książki".

Na konkurs zorganizowany przez bibliotekę Szkoły Podstawowej

Nr 22 w Rzeszowie wpłynęło 330 prac,  

z 21 szkół podstawowych miasta Rzeszowa.

Komisja przyznała 19 równorzędnych nagród.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szkolny koordynator konkursu: Grażyna Kadłuczka.


 

Szkolny Konkurs Czytelniczy

 

Wyniki Szkolnego  Konkursu Czytelniczego na

„Najaktywniejszego Czytelnika Października”

Kategoria: klasy II-III:

1 miejsce – Weronika Hus     –   kl.2b

2 miejsce – Julia Garbiec       –   kl.3b

3 miejsce – Filip Dzierżyński –   kl.2b

Kategoria: klasy IV - VIII:

1 miejsce – Alicja Cyran         –    kl.4c

2 miejsce – Paulina Włodyka   –   kl.4c

3 miejsce –Anna Rybczyk       –    kl.6b

Serdecznie gratuluję Laureatom konkursu wysokich osiągnięć w czytelnictwie i życzę dalszych sukcesów!

 Organizator konkursu: Grażyna Kadłuczka


 

 

Sukces ucznia naszej szkoły!

 

Uczeń klasy 4a  Karol Baran zdobył II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Czarodziej słowa. Ojczyzna to …”, w kategorii: klasy 4-6.

Konkurs  został zorganizowany przez Filię  nr 4 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie  z okazji stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Ucznia przygotowywała nauczycielka biblioteki - Grażyna Kadłuczka.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!.


 

Konkurs plastyczny

 

Rozstrzygnięcie ogólnomiejskiego konkursu plastycznego 
z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości 
„Jestem z Polski. Galeria Młodego Patrioty”

 

Na konkurs Jestem z Polski. Galeria Młodego Patrioty zorganizowany przez Filię nr 16 we współpracy z Filiami nr 20 i nr 7, pod honorowym patronatem Instytutu Pamięci Narodowej. Oddział w Rzeszowie, wpłynęły 172 prace z dziewięciu szkół podstawowych i trzech domów kultury.
 

Komisja przyznała I, II i III miejsca w dwóch kategoriach konkursowych oraz jedenaście wyróżnień:

 

Uczniowie z klas IV-VI:

I miejsce

Gabriela Szura, kl. 5a - SP nr 12, op. E. Wojtyś

techn. kredka

Wyróżnienia

Amelia Grzebyk, 5a - SP nr 12, op. E. Wojtyś

techn. kredka

Martyna Tetlak, kl. 5b - SP nr 12, op. E. Wojtyś

techn. kredka, kolaż.

 

Nagrodzone i wyróżnione prace będzie można oglądać w Galerii Internetowej (po zdigitalizowaniu) oraz w Galerii Oddziału dla Dzieci i Młodzieży WiMBP w Rzeszowie.
W ramach nagrody konkursu odbyły się warsztaty plastyczne prowadzone przez ilustratorkę Mariannę Oklejak.

 



 

Omnibus - szkolny konkurs dla klas II

 

Wyniki

Szkolnego Konkursu Wiedzy

„Omnibus” dla klas II

 

I miejsce

Kacper Salamon

II miejsce

Maksymilian Wierzbowicz

Konrad Baran

III miejsce

Aleksandra Bednarczyk

 

wyróżnienia

Jakub Garbacz

Dawid Kuzik

Zuzanna Płaneta

Gaja Wojakowska

Dawid Flejszar

Dawid Mróz

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Organizator:

E.Maścidło-Sączawa

Nabór 2021/2022

 

 

E- Dziennik

 

 

OFFICE 365

 

Projekt "Od przedszkolaka..."

 

 

Ogłoszenia

 

Opłaty za obiady proszę przelewać na rachunek bankowy

nr  38 1020 4391 0000 6502 0187 3355

do dnia 10 każdego miesiąca: - imię i nazwisko dziecka, szkoła  za m-c … ,- kwota …..

Całkowity koszt obiadów za miesiąc maj 2021 r. wynosi 80 zł.

Tylko uczniowie klas 1-3

Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat zgodnie z kwotą widniejącą na tablicy

Listy imienne uczniów korzystających z posiłków oraz informację
nt. odpisów w danym okresie rozliczeniowym można uzyskać
w sekretariacie szkoły,  sekretariacie przedszkola lub pod 
nr. tel. 177482410, 177483235.

 

Paski z kwotą do zapłaty, będą rozdawane dzieciom podczas obiadów.

 

(83)

Lepsza Szkoła

 

 

 

 

Godziny lekcyjne

   
 
Lp. Czas
lekcyjny
Czas
przerwy
 1.  8.00-8.45  5 min
 2. 8.50-9.35  10 min
 3. 9.45-10.30  10 min
 4. 10.40-11.25  15 min
 5. 11.40-12.25  15 min
 6.  12.40-13.25  10 min
 7. 13.35-14.20  10 min
 8. 14.30-15.15  5 min
 9. 15.20-16.05  5 min

 

Licznik odwiedzin

1543255
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni weekend
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Razem
651
908
4883
1531535
17575
48271
1543255

Your IP: 3.239.58.199
Server Time: 2021-09-17 10:38:13